trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Akshay
0
followers
Ahmedabad, Gujarat
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
41
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
One Piece
6,175 votes
9
— Superb
89%
Game of Thrones
131,180 votes
9
— Superb
89%
Sherlock
47,158 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Last of Us
13,445 votes
9
— Superb
84%
The Mandalorian
22,451 votes
10
— This is the Way.
84%
Person of Interest
16,118 votes
10
— Totally Ninja!
83%
White Collar
10,051 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Chicago P.D.
3,328 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Chicago Fire
4,072 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Star Wars: Andor
6,354 votes
9
— Superb
82%
Money Heist
17,251 votes
9
— Superb
80%
SEAL Team
2,277 votes
9
— Superb
80%
Burn Notice
5,380 votes
9
— Superb
80%
NCIS
7,722 votes
9
— Superb
80%
The Rookie
3,653 votes
9
— Superb
80%
The Blacklist
17,795 votes
9
— Superb
80%
ONE PIECE
4,148 votes
9
— Superb
79%
Reacher
6,493 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Blue Bloods
2,746 votes
9
— Superb
78%
Tom Clancy's Jack Ryan
7,397 votes
9
— Superb
78%
Farzi
417 votes
10
— Totally Ninja!
77%
WandaVision
16,250 votes
9
— Superb
77%
The Lincoln Lawyer
1,691 votes
9
— Superb
76%
Lupin
5,985 votes
8
— Great
76%
The Night Agent
3,069 votes
10
— Totally Ninja!
75%
S.W.A.T.
2,232 votes
10
— Totally Ninja!
75%
NCIS: Los Angeles
3,675 votes
9
— Superb
75%
FBI
1,630 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Rabbit Hole
1,174 votes
9
— Superb
73%
Hawkeye
8,113 votes
10
— Totally Ninja!
72%
NCIS: Hawai'i
567 votes
9
— Superb
71%
The Wheel of Time
4,453 votes
9
— Superb
71%
The Endgame
463 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Berlin
1,261 votes
9
— Superb
70%
The Falcon and the Winter Soldier
10,199 votes
9
— Superb
68%
Supergirl
8,526 votes
7
— Good
68%
FBI: International
494 votes
9
— Superb
67%
The Equalizer
855 votes
9
— Superb
66%
NCIS: Sydney
176 votes
9
— Superb
65%
FUBAR
1,394 votes
8
— Great
64%
The Rookie: Feds
426 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup