trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Ahmed ALASAD
1
follower
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
53
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
91%
The Sopranos
15,137 votes
8
— Great
90%
Arcane
10,785 votes
8
— Great
87%
Better Call Saul
24,962 votes
8
— Great
86%
Fleabag
8,703 votes
8
— Great
86%
When They See Us
3,560 votes
8
— Great
86%
Ted Lasso
11,730 votes
8
— Great
86%
Fargo
15,346 votes
8
— Great
85%
The Expanse
12,940 votes
8
— Great
85%
Rome
6,767 votes
8
— Great
85%
Black Mirror
28,722 votes
8
— Great
85%
Friends
41,273 votes
8
— Great
85%
Justified
6,410 votes
8
— Great
84%
The Boys
23,916 votes
8
— Great
84%
This Is Us
5,793 votes
8
— Great
84%
Hannibal
15,055 votes
8
— Great
84%
Dexter
38,958 votes
8
— Great
84%
Utopia
4,068 votes
8
— Great
84%
Mindhunter
12,086 votes
8
— Great
83%
Generation War
733 votes
8
— Great
83%
The Americans
8,912 votes
8
— Great
83%
My Brilliant Friend
563 votes
8
— Great
82%
Bosch
3,212 votes
8
— Great
82%
The Handmaid's Tale
11,045 votes
8
— Great
82%
Big Little Lies
7,040 votes
8
— Great
82%
Black Sails
7,796 votes
8
— Great
82%
Unbelievable
3,478 votes
8
— Great
81%
Kingdom
2,971 votes
8
— Great
81%
Marvel's The Punisher
10,784 votes
8
— Great
81%
Peacemaker
5,368 votes
8
— Great
80%
Watchmen
7,053 votes
8
— Great
80%
After Life
4,651 votes
8
— Great
80%
Loki
15,606 votes
8
— Great
80%
Black Bird
3,070 votes
8
— Great
80%
American Crime Story
3,838 votes
8
— Great
79%
Narcos: Mexico
3,271 votes
8
— Great
79%
American Horror Story
19,183 votes
8
— Great
79%
Manhunt
2,134 votes
8
— Great
79%
Godless
2,779 votes
8
— Great
79%
The Witcher
19,410 votes
8
— Great
79%
Sacred Games
1,039 votes
8
— Great
78%
The Umbrella Academy
13,615 votes
8
— Great
78%
The Man in the High Castle
6,799 votes
8
— Great
76%
Dexter: New Blood
4,205 votes
8
— Great
76%
The Act
1,522 votes
8
— Great
75%
El Chapo
772 votes
8
— Great
75%
Patrick Melrose
1,222 votes
8
— Great
75%
American Gods
6,763 votes
8
— Great
75%
The Terror
2,485 votes
8
— Great
73%
1899
3,624 votes
8
— Great
73%
The Good Lord Bird
438 votes
8
— Great
71%
The Lord of the Rings: The Rings of Power
7,207 votes
8
— Great
69%
The Book of Boba Fett
7,076 votes
8
— Great
67%
Lore
346 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup