trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Beatriz Suganuma
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
83
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
92%
Kally's Mashup
65 votes
9
— Superb
84%
Suits
24,231 votes
9
— Superb
83%
Brooklyn Nine-Nine
23,957 votes
9
— Superb
83%
MasterChef (BR)
114 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Julie and the Phantoms
672 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Chicago P.D.
3,325 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Chicago Fire
4,068 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Trollhunters: Tales of Arcadia
1,119 votes
9
— Superb
81%
Euphoria
8,116 votes
7
— Good
81%
The Mentalist
12,317 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Prison Break
22,745 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Sex Education
13,648 votes
8
— Great
80%
9-1-1
3,099 votes
10
— Totally Ninja!
80%
My Heart is Yours
16 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Rookie
3,613 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Blacklist
17,787 votes
9
— Superb
79%
Grey's Anatomy
14,741 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Go! Live Your Way
108 votes
9
— Superb
79%
The Walking Dead
65,752 votes
8
— Great
79%
MasterChef: Professionals (BR)
53 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Alice in Borderland
5,482 votes
8
— Great
78%
Dragons: Race to the Edge
139 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Chicago Med
1,886 votes
8
— Great
78%
Bodyguard
5,745 votes
8
— Great
78%
Squid Game
19,650 votes
8
— Great
78%
The Umbrella Academy
13,631 votes
8
— Great
77%
Pup Academy
38 votes
10
— Totally Ninja!
77%
WandaVision
16,225 votes
7
— Good
77%
Wizards: Tales of Arcadia
387 votes
8
— Great
77%
The 100
20,083 votes
9
— Superb
77%
Station 19
1,290 votes
9
— Superb
77%
9-1-1: Lone Star
1,323 votes
9
— Superb
76%
Superstore
4,574 votes
8
— Great
76%
Special Ops: Lioness
1,600 votes
8
— Great
76%
Henry Danger
275 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Never Have I Ever
3,044 votes
8
— Great
76%
Wanted
309 votes
8
— Great
76%
The Flash
24,105 votes
9
— Superb
75%
S.W.A.T.
2,225 votes
9
— Superb
75%
Dash & Lily
966 votes
8
— Great
75%
H2O: Just Add Water
953 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Spinning Out
688 votes
9
— Superb
75%
Home for Christmas
479 votes
7
— Good
75%
Physical: 100
606 votes
9
— Superb
74%
Blindspot
6,755 votes
9
— Superb
74%
Baymax!
546 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Next in Fashion
290 votes
8
— Great
73%
Sintonia
167 votes
8
— Great
73%
Titans
5,695 votes
7
— Good
73%
Baking Impossible
109 votes
8
— Great
73%
The Mole
281 votes
9
— Superb
73%
Olaf Presents
257 votes
9
— Superb
72%
Midnight at the Pera Palace
178 votes
8
— Great
72%
Fire Country
474 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Shadowhunters
4,306 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Manifest
4,503 votes
9
— Superb
71%
Fate: The Winx Saga
2,827 votes
10
— Totally Ninja!
70%
The Shannara Chronicles
4,177 votes
8
— Great
70%
My Perfect Landing
14 votes
9
— Superb
69%
Into the Night
1,640 votes
9
— Superb
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup