trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Alex
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
44
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
87%
Your Name.
14,871 votes
9
— Superb
86%
Spirited Away
23,808 votes
9
— Superb
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
36,012 votes
9
— Superb
86%
Spider-Man: Across the Spider-Verse
14,166 votes
9
— Superb
85%
A Silent Voice: The Movie
5,076 votes
9
— Superb
84%
Avengers: Infinity War
55,898 votes
9
— Superb
84%
The Lion King
37,289 votes
9
— Superb
84%
Whiplash
24,648 votes
9
— Superb
84%
Django Unchained
44,433 votes
9
— Superb
83%
Klaus
7,594 votes
9
— Superb
83%
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train
3,328 votes
9
— Superb
83%
Guardians of the Galaxy
96,243 votes
9
— Superb
82%
Deadpool
108,324 votes
9
— Superb
81%
The Avengers
65,197 votes
9
— Superb
81%
Song of the Sea
2,998 votes
9
— Superb
81%
Joker
46,686 votes
9
— Superb
81%
Bohemian Rhapsody
28,920 votes
9
— Superb
81%
Iron Man
53,776 votes
9
— Superb
80%
The Grand Budapest Hotel
24,476 votes
9
— Superb
80%
Logan
60,554 votes
9
— Superb
80%
Zootopia
44,536 votes
9
— Superb
79%
Thor: Ragnarok
48,823 votes
9
— Superb
79%
Spotlight
16,060 votes
9
— Superb
79%
A Man Called Ove
2,277 votes
9
— Superb
79%
Captain Fantastic
12,228 votes
9
— Superb
79%
John Wick
50,995 votes
9
— Superb
79%
Futurama: Bender's Big Score
2,108 votes
9
— Superb
79%
How to Train Your Dragon: The Hidden World
11,654 votes
9
— Superb
79%
Deadpool 2
40,382 votes
9
— Superb
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,125 votes
9
— Superb
78%
Josee, the Tiger and the Fish
506 votes
9
— Superb
78%
Kingsman: The Secret Service
40,630 votes
9
— Superb
78%
Scott Pilgrim vs. the World
19,352 votes
9
— Superb
78%
Doctor Strange
65,701 votes
9
— Superb
75%
Bridge of Spies
14,703 votes
9
— Superb
75%
Futurama: Bender's Game
1,702 votes
9
— Superb
75%
Futurama: Into the Wild Green Yonder
1,506 votes
9
— Superb
75%
Frozen
48,099 votes
9
— Superb
75%
Futurama: The Beast with a Billion Backs
1,617 votes
9
— Superb
74%
The Judge
6,752 votes
9
— Superb
73%
The Nice Guys
22,138 votes
9
— Superb
72%
El Camino: A Breaking Bad Movie
12,468 votes
9
— Superb
71%
TRON: Legacy
16,389 votes
9
— Superb
70%
Warcraft
21,196 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup