trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Alison Silva
0
followers
Rio de Janeiro, Rio de Janeiro
30
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
28
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
130,640 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Vikings
25,364 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Witcher
19,338 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Money Heist
17,127 votes
10
— Totally Ninja!
77%
WandaVision
16,123 votes
9
— Superb
86%
Peaky Blinders
16,067 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Two and a Half Men
12,292 votes
10
— Totally Ninja!
76%
You
10,072 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Originals
7,387 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Cobra Kai
6,496 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Fresh Prince of Bel-Air
5,979 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Disenchantment
5,362 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Castlevania
5,085 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Legacies
2,266 votes
10
— Totally Ninja!
72%
The Fairly OddParents
1,073 votes
10
— Totally Ninja!
73%
High Score (2020)
784 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Toy Boy
347 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Dark Desire
337 votes
9
— Superb
69%
Super Dragon Ball Heroes
321 votes
7
— Good
73%
Yu-Gi-Oh! Duel Monsters GX
255 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Rebelde
253 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Sintonia
167 votes
10
— Totally Ninja!
92%
O Auto da Compadecida
150 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Yu-Gi-Oh! 5D's
136 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Apache: La vida de Carlos Tevez
84 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Men?
59 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Night Warriors: Darkstalkers' Revenge
39 votes
10
— Totally Ninja!
51%
Sergio Ramos
36 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup