trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Emiliano
VIP
4
4
followers
Milwaukee, Wisconsin
28
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
374
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
5
6
7
87%
Pose
1,359 votes
7
— Good
86%
Fleabag
8,718 votes
8
— Great
86%
Six Feet Under
5,475 votes
9
— Superb
86%
When They See Us
3,564 votes
8
— Great
85%
Black Mirror
28,755 votes
7
— Good
85%
Mr. Robot
26,641 votes
7
— Good
85%
Tyler Perry's If Loving You Is Wrong
157 votes
7
— Good
84%
The Boys
23,980 votes
8
— Great
84%
This Is Us
5,801 votes
7
— Good
84%
Veronica Mars
5,159 votes
6
— Fair
84%
Dexter
38,989 votes
7
— Good
84%
Mindhunter
12,103 votes
6
— Fair
84%
Atlanta
4,667 votes
8
— Great
84%
Person of Interest
16,112 votes
5
— Meh
84%
Marvel's Daredevil
22,628 votes
7
— Good
83%
Brooklyn Nine-Nine
23,947 votes
4
— Poor
83%
Luther
7,657 votes
4
— Poor
83%
Better Off Ted
2,391 votes
6
— Fair
83%
Please Like Me
1,236 votes
7
— Good
83%
Tyler Perry's The Haves and the Have Nots
341 votes
7
— Good
83%
What We Do in the Shadows
4,678 votes
6
— Fair
83%
The Haunting of Hill House
10,664 votes
7
— Good
83%
Queer as Folk
1,153 votes
6
— Fair
83%
One Day at a Time
1,530 votes
8
— Great
83%
Ozark
12,734 votes
8
— Great
82%
The Good Place
13,709 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Handmaid's Tale
11,054 votes
8
— Great
82%
Big Little Lies
7,045 votes
7
— Good
82%
Queen of the South
1,758 votes
6
— Fair
82%
Unbelievable
3,479 votes
8
— Great
82%
Animal Kingdom
2,014 votes
6
— Fair
81%
The Leftovers
7,759 votes
7
— Good
81%
Why Women Kill
1,187 votes
8
— Great
81%
Euphoria
8,116 votes
6
— Fair
81%
Barry
6,066 votes
8
— Great
81%
Greenleaf
362 votes
7
— Good
81%
Marvel's The Punisher
10,799 votes
6
— Fair
81%
How to Get Away with Murder
10,204 votes
7
— Good
80%
Sex Education
13,646 votes
7
— Good
80%
Insecure
1,092 votes
7
— Good
80%
Law & Order: Special Victims Unit
3,827 votes
8
— Great
80%
Atypical
4,956 votes
8
— Great
80%
Killing Eve
6,257 votes
8
— Great
80%
Lucifer
16,874 votes
9
— Superb
80%
The Fosters
1,689 votes
8
— Great
80%
Dead Like Me
2,684 votes
7
— Good
80%
Jane the Virgin
3,381 votes
9
— Superb
80%
The Bold Type
950 votes
8
— Great
80%
9-1-1
3,098 votes
8
— Great
80%
The Resident
1,737 votes
8
— Great
80%
Lie to Me
7,293 votes
7
— Good
80%
In the Flesh
1,652 votes
7
— Good
80%
Undone
1,610 votes
8
— Great
80%
The Rookie
3,612 votes
8
— Great
80%
Sharp Objects
4,333 votes
7
— Good
80%
American Crime Story
3,840 votes
6
— Fair
80%
FEUD
782 votes
4
— Poor
80%
Crazy Ex-Girlfriend
1,622 votes
8
— Great
80%
I'm Sorry
327 votes
8
— Great
79%
In Treatment
603 votes
7
— Good
1
2
3
5
6
7
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup