trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Alex Carter
VIP
7
0
followers
alrunner4
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
29
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
81%
Spider-Man: No Way Home
31,177 votes
5
— Meh
79%
Thor: Ragnarok
48,982 votes
9
— Superb
77%
Skyfall
24,224 votes
6
— Fair
76%
A Quiet Place
28,383 votes
6
— Fair
74%
Bullet Train
18,223 votes
8
— Great
73%
A Quiet Place Part II
13,801 votes
5
— Meh
72%
The Suicide Squad
20,444 votes
8
— Great
71%
22 Jump Street
16,882 votes
8
— Great
70%
Werewolf by Night
4,316 votes
8
— Great
70%
The Heat
8,687 votes
8
— Great
69%
Spectre
23,231 votes
5
— Meh
66%
The Addams Family
5,055 votes
6
— Fair
66%
Justice League
31,620 votes
6
— Fair
66%
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)
17,251 votes
8
— Great
66%
The King's Man
10,659 votes
8
— Great
65%
The Wave
511 votes
8
— Great
65%
The Dark Tower
16,658 votes
7
— Good
65%
Barb & Star Go to Vista Del Mar
1,078 votes
8
— Great
64%
Geostorm
14,024 votes
3
— Bad
64%
The Interview
12,535 votes
9
— Superb
64%
All the Old Knives
2,014 votes
7
— Good
63%
Bill & Ted Face the Music
3,926 votes
8
— Great
61%
Cowboys & Aliens
8,795 votes
7
— Good
61%
The Cloverfield Paradox
9,026 votes
5
— Meh
61%
Old
8,996 votes
6
— Fair
61%
Priest
4,495 votes
7
— Good
60%
The Card Counter
2,321 votes
7
— Good
59%
Wonder Woman 1984
18,219 votes
6
— Fair
51%
The Philadelphia Experiment
256 votes
3
— Bad
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup