trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Austin
1
follower
Malta
65
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
29
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
85%
Interstellar
72,085 votes
8
— Great
81%
Joker
46,666 votes
8
— Great
80%
Gone Girl
32,583 votes
8
— Great
77%
The Accountant
30,843 votes
8
— Great
81%
Bohemian Rhapsody
28,915 votes
8
— Great
71%
Now You See Me 2
27,853 votes
8
— Great
72%
Jason Bourne
24,835 votes
8
— Great
74%
The Hitman's Bodyguard
23,506 votes
8
— Great
76%
The Equalizer
21,176 votes
8
— Great
64%
Independence Day: Resurgence
22,904 votes
8
— Great
67%
Maze Runner: The Scorch Trials
19,872 votes
8
— Great
75%
Source Code
16,777 votes
8
— Great
73%
The Equalizer 2
16,406 votes
8
— Great
70%
Red Sparrow
14,667 votes
8
— Great
76%
The Irishman
13,446 votes
8
— Great
72%
What Happened to Monday
12,185 votes
8
— Great
70%
The Commuter
11,030 votes
8
— Great
74%
The Foreigner
9,940 votes
8
— Great
74%
Den of Thieves
9,580 votes
8
— Great
74%
Eye in the Sky
7,354 votes
8
— Great
75%
Shot Caller
7,097 votes
8
— Great
73%
Peppermint
6,761 votes
8
— Great
70%
Widows
6,227 votes
8
— Great
74%
Fracture
4,819 votes
8
— Great
73%
The Unforgivable
4,140 votes
8
— Great
76%
Sound of Freedom
3,581 votes
8
— Great
63%
Hangman
2,350 votes
8
— Great
78%
Confessions of Felix Krull
324 votes
8
— Great
68%
Rihanna - 777 Tour - Live From London
11 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup