Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Amethyst
VIP
3
Followers
3
Following
Omicron Persei 8
25
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
97
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
82%
Guardians of the Galaxy
98,621 votes
8
— Great
78%
Doctor Strange
67,214 votes
9
— Superb
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
58,359 votes
7
— Good
84%
Avengers: Infinity War
57,780 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Wolf of Wall Street
50,730 votes
9
— Superb
84%
Avengers: Endgame
50,376 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Thor: Ragnarok
50,013 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Toy Story
37,406 votes
8
— Great
69%
Thor: The Dark World
36,455 votes
8
— Great
85%
Se7en
35,458 votes
9
— Superb
74%
Split
33,176 votes
8
— Great
81%
Spider-Man: No Way Home
32,285 votes
7
— Good
83%
The Prestige
30,205 votes
8
— Great
82%
The Truman Show
29,815 votes
10
— Totally Ninja!
74%
It
29,702 votes
5
— Meh
83%
Memento
26,616 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Tenet
26,320 votes
8
— Great
63%
The Mummy
25,528 votes
5
— Meh
72%
Jason Bourne
25,205 votes
5
— Meh
69%
Black Widow
24,595 votes
5
— Meh
73%
Free Guy
24,278 votes
6
— Fair
62%
Ghostbusters
22,678 votes
1
— Weak Sauce :(
69%
Barbie
20,440 votes
5
— Meh
65%
Baywatch
20,222 votes
4
— Poor
64%
Eternals
19,627 votes
4
— Poor
77%
Black Swan
19,049 votes
7
— Good
70%
Glass
18,329 votes
5
— Meh
72%
Jack Reacher
17,554 votes
5
— Meh
72%
Don't Breathe
17,496 votes
7
— Good
77%
Zack Snyder's Justice League
17,455 votes
6
— Fair
72%
The Lion King
16,465 votes
7
— Good
72%
The Mask
15,850 votes
5
— Meh
70%
Us
15,795 votes
7
— Good
73%
The Great Gatsby
15,607 votes
8
— Great
72%
The Menu
15,273 votes
5
— Meh
70%
Bruce Almighty
14,431 votes
7
— Good
70%
The Angry Birds Movie
14,296 votes
7
— Good
71%
Extraction
13,037 votes
7
— Good
75%
Love Actually
13,008 votes
8
— Great
73%
Easy A
12,271 votes
5
— Meh
68%
Salt
12,151 votes
7
— Good
77%
Total Recall
12,097 votes
6
— Fair
78%
Blood Diamond
11,704 votes
7
— Good
66%
6 Underground
11,639 votes
6
— Fair
75%
I, Tonya
11,180 votes
8
— Great
67%
mother!
11,168 votes
4
— Poor
61%
F9
11,129 votes
1
— Weak Sauce :(
71%
The Old Guard
10,875 votes
7
— Good
71%
Ready or Not
10,542 votes
4
— Poor
55%
After Earth
10,239 votes
2
— Terrible
70%
Idiocracy
9,968 votes
5
— Meh
71%
Liar Liar
9,320 votes
7
— Good
70%
Bridesmaids
8,990 votes
3
— Bad
64%
Fast X
8,752 votes
4
— Poor
73%
Coming to America
8,107 votes
6
— Fair
83%
Klaus
7,808 votes
8
— Great
68%
Pitch Perfect 3
7,631 votes
3
— Bad
67%
Anyone But You
6,969 votes
5
— Meh
44%
The Last Airbender
6,828 votes
1
— Weak Sauce :(
64%
Project Power
6,605 votes
5
— Meh
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch