trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
amohr
134
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
259
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
89%
Game of Thrones
131,079 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Big Bang Theory
60,981 votes
9
— Superb
89%
Sherlock
47,123 votes
8
— Great
85%
Friends
41,331 votes
8
— Great
75%
Arrow
31,946 votes
8
— Great
83%
Westworld
25,812 votes
9
— Superb
84%
Suits
24,232 votes
8
— Great
76%
The Flash
24,107 votes
6
— Fair
83%
Brooklyn Nine-Nine
23,960 votes
8
— Great
79%
Orange Is the New Black
22,962 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Prison Break
22,749 votes
8
— Great
84%
Marvel's Daredevil
22,630 votes
8
— Great
84%
The Mandalorian
22,418 votes
7
— Good
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,067 votes
6
— Fair
79%
The Witcher
19,452 votes
8
— Great
84%
The Queen's Gambit
18,032 votes
8
— Great
90%
Firefly
17,587 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Lucifer
16,879 votes
9
— Superb
77%
WandaVision
16,229 votes
7
— Good
84%
Person of Interest
16,112 votes
3
— Bad
80%
Loki
15,656 votes
9
— Superb
86%
Fargo
15,375 votes
8
— Great
77%
Gotham
15,203 votes
7
— Good
85%
Shameless
14,600 votes
9
— Superb
88%
Battlestar Galactica
14,117 votes
9
— Superb
74%
Heroes
13,706 votes
4
— Poor
80%
Sex Education
13,650 votes
8
— Great
85%
The Expanse
12,956 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Chuck
12,382 votes
9
— Superb
83%
Orphan Black
12,320 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Ted Lasso
11,782 votes
8
— Great
85%
Archer
11,458 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Californication
11,255 votes
10
— Totally Ninja!
82%
24
11,227 votes
8
— Great
78%
Altered Carbon
11,184 votes
8
— Great
70%
The Falcon and the Winter Soldier
10,184 votes
4
— Poor
82%
House of the Dragon
9,797 votes
8
— Great
87%
Stargate SG-1
9,163 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Pretty Little Liars
8,891 votes
8
— Great
74%
Star Trek: Discovery
8,497 votes
5
— Meh
69%
Glee
8,292 votes
7
— Good
73%
Hawkeye
8,101 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Twin Peaks
7,662 votes
8
— Great
68%
Revolution
7,632 votes
3
— Bad
77%
Continuum
7,237 votes
9
— Superb
71%
The Lord of the Rings: The Rings of Power
7,229 votes
8
— Great
82%
Outlander
6,928 votes
9
— Superb
77%
Marvel's Agent Carter
6,913 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Man in the High Castle
6,806 votes
7
— Good
75%
The OA
6,586 votes
4
— Poor
84%
Stargate Atlantis
6,509 votes
8
— Great
79%
11.22.63
6,255 votes
4
— Poor
79%
Merlin
6,107 votes
8
— Great
85%
Last Week Tonight with John Oliver
6,010 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Orville
5,839 votes
5
— Meh
58%
She-Hulk: Attorney at Law
5,798 votes
2
— Terrible
73%
Titans
5,695 votes
4
— Poor
69%
Terra Nova
5,460 votes
2
— Terrible
76%
Almost Human
5,380 votes
7
— Good
80%
Burn Notice
5,376 votes
9
— Superb
1
2
3
4
5
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup