Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Amplifix
VIP
4
0
Followers
0
Following
Netherlands
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Comedy
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
256
movies
Comedy
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
62%
Maid in Manhattan
1,941 votes
5
— Meh
57%
Dr. Dolittle 2
1,934 votes
6
— Fair
57%
Big Momma's House 2
1,911 votes
5
— Meh
63%
Crocodile Dundee II
1,879 votes
4
— Poor
68%
Fanboys
1,879 votes
6
— Fair
59%
40 Days and 40 Nights
1,826 votes
5
— Meh
68%
Wild Child
1,805 votes
5
— Meh
58%
You, Me and Dupree
1,804 votes
6
— Fair
64%
Taxi 3
1,776 votes
6
— Fair
70%
Revenge of the Nerds
1,760 votes
6
— Fair
50%
Inspector Gadget
1,740 votes
5
— Meh
69%
Next Friday
1,691 votes
6
— Fair
60%
The Medallion
1,641 votes
5
— Meh
57%
Black Knight
1,631 votes
5
— Meh
77%
All About My Mother
1,629 votes
7
— Good
54%
Nutty Professor II: The Klumps
1,567 votes
5
— Meh
63%
Be Cool
1,560 votes
6
— Fair
68%
Jackass 3.5
1,459 votes
7
— Good
63%
How to Lose Friends & Alienate People
1,412 votes
7
— Good
54%
Deuce Bigalow: European Gigolo
1,407 votes
6
— Fair
60%
I Spy
1,377 votes
6
— Fair
60%
Rumor Has It...
1,356 votes
6
— Fair
75%
Sicko
1,350 votes
7
— Good
63%
Dick Tracy
1,330 votes
6
— Fair
70%
Friday After Next
1,309 votes
6
— Fair
74%
Three Colors: White
1,284 votes
7
— Good
56%
Agent Cody Banks
1,204 votes
3
— Bad
65%
The Lizzie McGuire Movie
1,184 votes
2
— Terrible
72%
Who Am I?
1,123 votes
7
— Good
62%
Money Train
1,111 votes
6
— Fair
65%
Jackass 2.5
1,093 votes
6
— Fair
56%
Teeth
1,092 votes
5
— Meh
81%
Eddie Murphy: Delirious
1,069 votes
8
— Great
67%
World's Greatest Dad
1,069 votes
6
— Fair
61%
My Best Friend's Girl
1,031 votes
6
— Fair
57%
Grease 2
1,018 votes
5
— Meh
78%
My Sassy Girl
1,018 votes
8
— Great
63%
Shortbus
997 votes
7
— Good
64%
3 Ninjas
907 votes
5
— Meh
77%
Interstate 60
866 votes
8
— Great
57%
Vampire in Brooklyn
827 votes
6
— Fair
56%
Boat Trip
818 votes
5
— Meh
62%
Because I Said So
808 votes
3
— Bad
65%
The Rules of Attraction
792 votes
7
— Good
58%
Soul Plane
788 votes
5
— Meh
50%
The Adventures of Pluto Nash
771 votes
5
— Meh
67%
Mr. Nice Guy
770 votes
6
— Fair
69%
Comet
758 votes
6
— Fair
68%
New Kids Turbo
745 votes
6
— Fair
60%
My Stepmother Is an Alien
730 votes
6
— Fair
63%
The Accidental Spy
702 votes
6
— Fair
60%
The Good Girl
686 votes
6
— Fair
61%
Premature
666 votes
6
— Fair
64%
Adult World
641 votes
6
— Fair
56%
Holy Man
535 votes
6
— Fair
60%
Revenge of the Nerds II: Nerds in Paradise
528 votes
5
— Meh
62%
Malibu's Most Wanted
526 votes
6
— Fair
63%
Baked in Brooklyn
453 votes
7
— Good
64%
The Distinguished Gentleman
416 votes
6
— Fair
56%
The Big Bounce
401 votes
5
— Meh
1
2
3
4
5
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch