Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Amplifix
VIP
4
0
Followers
0
Following
Netherlands
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
48
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
134,626 votes
9
— Superb
92%
Breaking Bad
100,789 votes
9
— Superb
85%
Stranger Things
55,091 votes
9
— Superb
84%
Dexter
39,965 votes
8
— Great
81%
Lost
33,694 votes
7
— Good
86%
The Office
28,786 votes
9
— Superb
85%
Mr. Robot
27,577 votes
9
— Superb
91%
Chernobyl
27,420 votes
9
— Superb
83%
Supernatural
25,475 votes
9
— Superb
82%
Homeland
24,770 votes
8
— Great
84%
House of Cards
24,676 votes
9
— Superb
84%
Marvel's Daredevil
23,220 votes
8
— Great
85%
True Detective
21,703 votes
9
— Superb
84%
South Park
19,770 votes
8
— Great
91%
Band of Brothers
17,058 votes
10
— Totally Ninja!
91%
The Sopranos
15,829 votes
9
— Superb
84%
Silicon Valley
15,527 votes
8
— Great
77%
Marvel's Jessica Jones
15,166 votes
6
— Fair
85%
Seinfeld
12,572 votes
8
— Great
85%
The X-Files
12,418 votes
9
— Superb
82%
The Handmaid's Tale
11,377 votes
8
— Great
83%
The Haunting of Hill House
11,151 votes
9
— Superb
70%
Marvel's Luke Cage
9,450 votes
7
— Good
81%
Malcolm in the Middle
6,315 votes
8
— Great
81%
Star Trek: Voyager
5,490 votes
8
— Great
84%
Freaks and Geeks
5,262 votes
9
— Superb
89%
Hunter x Hunter
5,002 votes
9
— Superb
76%
Dexter: New Blood
4,493 votes
7
— Good
83%
Halt and Catch Fire
4,259 votes
9
— Superb
73%
Sex and the City
3,956 votes
7
— Good
82%
Mr. Bean
3,760 votes
7
— Good
77%
Humans
3,716 votes
9
— Superb
85%
Oz
3,271 votes
8
— Great
76%
Elfen Lied
3,014 votes
8
— Great
84%
Samurai Champloo
2,845 votes
7
— Good
74%
The Serpent
1,396 votes
7
— Good
73%
V
947 votes
7
— Good
86%
Hunter x Hunter
664 votes
9
— Superb
74%
Undeclared
555 votes
9
— Superb
73%
How to Become a Tyrant
504 votes
7
— Good
73%
Clerks
299 votes
8
— Great
81%
Angry Video Game Nerd
288 votes
7
— Good
67%
Tenjho Tenge
173 votes
6
— Fair
77%
Genshiken
124 votes
7
— Good
75%
Train Man
95 votes
7
— Good
77%
Russian Dolls: Sex Trade
70 votes
7
— Good
64%
Life As We Know It
67 votes
8
— Great
56%
Night Head Genesis
18 votes
6
— Fair
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch