Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Raizo Ingenting
2
Followers
1
Following
USA
19
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
27
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
75%
Fantastic Beasts and Where to Find Them
47,193 votes
9
— Superb
80%
Inside Out
46,205 votes
9
— Superb
79%
Zootopia
45,494 votes
9
— Superb
84%
WALL·E
41,758 votes
9
— Superb
75%
The Hunger Games
40,455 votes
9
— Superb
85%
Back to the Future
40,326 votes
9
— Superb
81%
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
39,835 votes
9
— Superb
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
37,383 votes
9
— Superb
82%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
36,140 votes
9
— Superb
77%
Home Alone
31,337 votes
9
— Superb
82%
The Truman Show
29,920 votes
9
— Superb
82%
How to Train Your Dragon
29,593 votes
9
— Superb
77%
The Lego Movie
24,101 votes
9
— Superb
73%
Home Alone 2: Lost in New York
19,056 votes
9
— Superb
80%
Soul
18,249 votes
9
— Superb
71%
Pokémon Detective Pikachu
15,897 votes
9
— Superb
66%
Cars 2
15,668 votes
9
— Superb
77%
Luca
11,775 votes
9
— Superb
77%
Lilo & Stitch
11,558 votes
9
— Superb
77%
The Emperor's New Groove
10,794 votes
9
— Superb
74%
The Land Before Time
3,947 votes
9
— Superb
76%
The Zookeeper's Wife
3,435 votes
9
— Superb
84%
Bo Burnham: Inside
2,731 votes
9
— Superb
57%
I Saw the TV Glow
1,291 votes
9
— Superb
69%
Pooh's Grand Adventure: The Search for Christopher Robin
408 votes
9
— Superb
70%
The Adventures of Milo and Otis
364 votes
9
— Superb
68%
Annabelle's Wish
104 votes
9
— Superb
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch