trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Jordan Easton
VIP
3
2
followers
scotland
30
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Drama
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
142
shows
Drama
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
78%
Chicago Med
1,894 votes
7
— Good
78%
Tom Clancy's Jack Ryan
7,431 votes
9
— Superb
78%
The Vampire Diaries
15,497 votes
9
— Superb
78%
Jericho
3,263 votes
8
— Great
78%
Squid Game
19,849 votes
9
— Superb
78%
Charmed
4,758 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Marco Polo
3,974 votes
6
— Fair
77%
WandaVision
16,336 votes
5
— Meh
77%
The 100
20,163 votes
7
— Good
77%
A Discovery of Witches
2,660 votes
8
— Great
77%
Limitless
5,783 votes
9
— Superb
77%
Bridgerton
4,936 votes
9
— Superb
77%
The End of the F***ing World
11,054 votes
6
— Fair
77%
CSI: Crime Scene Investigation
3,700 votes
7
— Good
77%
Continuum
7,245 votes
6
— Fair
77%
Terminator: The Sarah Connor Chronicles
3,468 votes
7
— Good
77%
The Sandman
5,973 votes
7
— Good
77%
9-1-1: Lone Star
1,339 votes
10
— Totally Ninja!
76%
You
10,202 votes
8
— Great
76%
Virgin River
1,217 votes
9
— Superb
76%
iZombie
6,469 votes
5
— Meh
76%
The Flash
24,180 votes
9
— Superb
76%
Sweet Magnolias
525 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Night Agent
3,101 votes
7
— Good
76%
Superman & Lois
2,219 votes
8
— Great
76%
Yellowjackets
3,025 votes
9
— Superb
75%
Pretty Little Liars
8,916 votes
8
— Great
75%
S.W.A.T.
2,248 votes
8
— Great
75%
Lost in Space
6,921 votes
9
— Superb
75%
Reaper
1,412 votes
7
— Good
75%
Constantine
5,003 votes
8
— Great
75%
Motherland: Fort Salem
1,239 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Last Ship
5,592 votes
7
— Good
75%
Ginny & Georgia
1,988 votes
8
— Great
75%
Blindspot
6,771 votes
5
— Meh
74%
Heroes
13,742 votes
6
— Fair
74%
Star Trek: Discovery
8,580 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Warrior Nun
2,879 votes
8
— Great
74%
Falling Skies
9,108 votes
7
— Good
74%
Numb3rs
1,983 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Love
2,285 votes
3
— Bad
73%
Rosewood
553 votes
8
— Great
73%
For the People
346 votes
9
— Superb
73%
The Strain
6,673 votes
7
— Good
73%
CSI: NY
1,866 votes
9
— Superb
72%
Scorpion
5,312 votes
9
— Superb
72%
Ghost Whisperer
1,906 votes
8
— Great
72%
Below Deck
455 votes
9
— Superb
72%
Below Deck Down Under
150 votes
4
— Poor
71%
The Gifted
3,050 votes
8
— Great
71%
Shadowhunters
4,327 votes
8
— Great
71%
Manifest
4,538 votes
7
— Good
71%
Fate: The Winx Saga
2,843 votes
10
— Totally Ninja!
70%
The Secret Circle
2,263 votes
9
— Superb
70%
Salvation
1,756 votes
8
— Great
70%
Pure Genius
359 votes
8
— Great
70%
Last Resort
2,059 votes
8
— Great
70%
Emily in Paris
2,975 votes
8
— Great
70%
CSI: Miami
2,071 votes
9
— Superb
69%
Z Nation
3,033 votes
7
— Good
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup