trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Andrés
VIP
2
followers
Omicron Persei 8
26
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
262
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
77%
Arrival
56,534 votes
7
— Good
71%
Jurassic World
40,579 votes
7
— Good
79%
Dune
36,340 votes
7
— Good
71%
Captain Marvel
35,251 votes
7
— Good
81%
Shutter Island
32,604 votes
7
— Good
76%
Spider-Man: Far From Home
33,194 votes
7
— Good
74%
Split
32,506 votes
7
— Good
77%
Blade Runner 2049
31,939 votes
7
— Good
71%
Kong: Skull Island
33,137 votes
7
— Good
75%
Gravity
29,748 votes
7
— Good
86%
The Green Mile
26,425 votes
7
— Good
76%
John Wick: Chapter 3 - Parabellum
27,969 votes
7
— Good
71%
Now You See Me 2
27,885 votes
7
— Good
72%
Tenet
25,519 votes
7
— Good
74%
I Am Legend
24,909 votes
7
— Good
73%
Once Upon a Time… in Hollywood
24,942 votes
7
— Good
70%
Black Widow
23,950 votes
7
— Good
68%
The Amazing Spider-Man 2
23,743 votes
7
— Good
81%
The Sixth Sense
21,216 votes
7
— Good
73%
The Nice Guys
22,187 votes
7
— Good
70%
Jack Reacher: Never Go Back
22,348 votes
7
— Good
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
21,372 votes
7
— Good
82%
Reservoir Dogs
20,319 votes
7
— Good
76%
Watchmen
20,939 votes
7
— Good
69%
Life
21,867 votes
7
— Good
73%
Maleficent
21,160 votes
7
— Good
71%
Transformers
21,439 votes
7
— Good
69%
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
21,586 votes
7
— Good
68%
Tomb Raider
20,526 votes
7
— Good
79%
Jojo Rabbit
18,810 votes
7
— Good
64%
Spider-Man 3
20,707 votes
7
— Good
77%
Nightcrawler
18,756 votes
7
— Good
70%
Don't Look Up
19,473 votes
7
— Good
81%
A Beautiful Mind
18,069 votes
7
— Good
72%
Aladdin
19,043 votes
7
— Good
65%
Baywatch
19,995 votes
7
— Good
79%
Guardians of the Galaxy Volume 3
17,921 votes
7
— Good
69%
Murder on the Orient Express
18,879 votes
7
— Good
66%
Godzilla
19,298 votes
7
— Good
83%
Dune: Part Two
16,901 votes
7
— Good
65%
Eternals
19,103 votes
7
— Good
77%
Zack Snyder's Justice League
16,943 votes
7
— Good
72%
Don't Breathe
17,167 votes
7
— Good
76%
Toy Story 4
16,630 votes
7
— Good
74%
Unbreakable
16,585 votes
7
— Good
71%
TRON: Legacy
16,426 votes
7
— Good
63%
Dark Phoenix
17,041 votes
7
— Good
74%
Constantine
15,435 votes
7
— Good
82%
Amélie
14,616 votes
7
— Good
75%
Upgrade
15,219 votes
7
— Good
67%
Uncharted
16,034 votes
7
— Good
80%
About Time
14,493 votes
7
— Good
66%
Insurgent
15,843 votes
7
— Good
76%
Snowden
14,476 votes
7
— Good
70%
Ender's Game
14,946 votes
7
— Good
69%
Maze Runner: The Death Cure
15,040 votes
7
— Good
63%
Ad Astra
15,577 votes
7
— Good
78%
Jaws
13,984 votes
7
— Good
75%
Predestination
14,201 votes
7
— Good
78%
Children of Men
13,686 votes
7
— Good
1
2
3
4
5
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup