trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Andrés
VIP
2
followers
Omicron Persei 8
26
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
37
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Sherlock
47,146 votes
8
— Great
85%
Clarkson's Farm
2,049 votes
8
— Great
85%
Parks and Recreation
17,434 votes
8
— Great
85%
Black Mirror
28,780 votes
8
— Great
85%
Narcos
14,889 votes
8
— Great
85%
Stranger Things
52,912 votes
8
— Great
84%
The Boys
24,126 votes
8
— Great
83%
Brooklyn Nine-Nine
23,977 votes
8
— Great
83%
Westworld
25,828 votes
8
— Great
82%
The Good Place
13,729 votes
8
— Great
82%
Modern Family
25,297 votes
8
— Great
82%
Castle
11,665 votes
8
— Great
81%
Lessons in Chemistry
1,291 votes
8
— Great
81%
Wayne
985 votes
8
— Great
81%
Cocaine Coast
402 votes
8
— Great
81%
How I Met Your Mother
41,470 votes
8
— Great
80%
Sex Education
13,670 votes
8
— Great
79%
The Big Bang Theory
61,006 votes
8
— Great
78%
The Umbrella Academy
13,650 votes
8
— Great
77%
WandaVision
16,244 votes
8
— Great
77%
Marvel's Agent Carter
6,918 votes
8
— Great
77%
The 100
20,094 votes
8
— Great
77%
Gordon, Gino and Fred's Road Trip
144 votes
8
— Great
76%
Defending Jacob
2,478 votes
8
— Great
76%
Superstore
4,579 votes
8
— Great
76%
Upload
4,737 votes
8
— Great
75%
How to Sell Drugs Online (Fast)
2,674 votes
8
— Great
75%
Devs
3,146 votes
8
— Great
75%
3 Body Problem
3,862 votes
8
— Great
74%
The Law According to Lidia Poët
317 votes
8
— Great
73%
Sainz: Live to compete
17 votes
8
— Great
73%
Hawkeye
8,110 votes
8
— Great
72%
Fernando
87 votes
8
— Great
70%
High Water
361 votes
8
— Great
61%
Shifting Gears With Aaron Kaufman
29 votes
8
— Great
58%
She-Hulk: Attorney at Law
5,809 votes
8
— Great
42%
Edd China's Workshop Diaries
4 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup