trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Angel Emil Gordillo Salazar
1
follower
Zulia, Venezuela
51
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
123
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
89%
Game of Thrones
131,219 votes
10
— Totally Ninja!
92%
Breaking Bad
97,367 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Stranger Things
52,971 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Sherlock
47,176 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Black Mirror
28,805 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Chernobyl
26,099 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mr. Robot
26,696 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Westworld
25,852 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Better Call Saul
25,081 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Vikings
25,486 votes
10
— Totally Ninja!
84%
House of Cards
24,241 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Boys
24,235 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Simpsons
22,703 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Mandalorian
22,465 votes
10
— This is the Way.
85%
True Detective
21,122 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Futurama
19,591 votes
10
— Totally Ninja!
84%
South Park
19,213 votes
10
— Totally Ninja!
79%
American Horror Story
19,226 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Dark
17,062 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Money Heist
17,265 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Peaky Blinders
16,249 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Fargo
15,407 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Loki
15,710 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Attack on Titan
14,281 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Last of Us
13,475 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Umbrella Academy
13,666 votes
10
— Totally Ninja!
70%
13 Reasons Why
14,094 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Ozark
12,772 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Mindhunter
12,131 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Spartacus
11,408 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mad Men
11,313 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Arcane
10,903 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Handmaid's Tale
11,078 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Haunting of Hill House
10,686 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Marvel's The Punisher
10,816 votes
10
— Totally Ninja!
82%
House of the Dragon
9,996 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Love, Death & Robots
9,777 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Invincible
8,551 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Succession
8,247 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Euphoria
8,147 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Newsroom
7,473 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Bob's Burgers
7,327 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Crown
7,204 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Big Little Lies
7,059 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Watchmen
7,080 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Legion
6,965 votes
10
— Totally Ninja!
70%
The Lord of the Rings: The Rings of Power
7,262 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Bear
6,576 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Obi-Wan Kenobi
7,229 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Cobra Kai
6,553 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Following
6,828 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Star Wars: Andor
6,365 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Star Wars: The Clone Wars
6,112 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Killing
5,861 votes
10
— Totally Ninja!
73%
What If...?
6,149 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Lupin
5,991 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Cosmos
5,072 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Only Murders in the Building
5,360 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Neon Genesis Evangelion
4,893 votes
10
— Totally Ninja!
81%
For All Mankind
4,535 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup