trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Angel Emil Gordillo Salazar
1
follower
Zulia, Venezuela
51
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
46
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
75%
Doom Patrol
3,712 votes
7
— Good
75%
The Peripheral
3,307 votes
7
— Good
54%
Batwoman
2,171 votes
7
— Good
66%
Avenue 5
1,718 votes
7
— Good
70%
Pam & Tommy
1,123 votes
7
— Good
67%
War of the Worlds
1,144 votes
7
— Good
70%
Jeffrey Epstein: Filthy Rich
970 votes
7
— Good
68%
I Am Groot
861 votes
7
— Good
68%
Who Killed Sara?
779 votes
7
— Good
64%
Dan Brown's The Lost Symbol
790 votes
7
— Good
66%
Katla
766 votes
7
— Good
67%
NOS4A2
748 votes
7
— Good
65%
The Innocents
486 votes
7
— Good
63%
Troy: Fall of a City
464 votes
7
— Good
65%
White House Plumbers
441 votes
7
— Good
59%
The Regime
448 votes
7
— Good
70%
Dogs of Berlin
401 votes
7
— Good
67%
Perfume
391 votes
7
— Good
78%
Hi Score Girl
350 votes
7
— Good
61%
Ghost Wars
392 votes
7
— Good
64%
Requiem
361 votes
7
— Good
63%
Catherine the Great
329 votes
7
— Good
72%
A Confession
297 votes
7
— Good
63%
The Good Cop
313 votes
7
— Good
66%
Mike
251 votes
7
— Good
64%
1983
248 votes
7
— Good
58%
Neo Yokio
247 votes
7
— Good
74%
World on Fire
203 votes
7
— Good
67%
Wanderlust
208 votes
7
— Good
59%
Farzar
200 votes
7
— Good
56%
Intergalactic
206 votes
7
— Good
68%
The Case Against Adnan Syed
155 votes
7
— Good
67%
How to Become a Cult Leader
141 votes
7
— Good
62%
The Sister
149 votes
7
— Good
69%
Van der Valk
125 votes
7
— Good
65%
The Accident
99 votes
7
— Good
71%
Hernán
83 votes
7
— Good
64%
Marvel's 616
83 votes
7
— Good
63%
Valley of the Boom
84 votes
7
— Good
61%
The Deceived
86 votes
7
— Good
61%
21 Thunder
70 votes
7
— Good
63%
Gremlins: Secrets of the Mogwai
63 votes
7
— Good
61%
The Sounds
52 votes
7
— Good
67%
Santa Evita
44 votes
7
— Good
62%
Buddy vs. Duff
22 votes
7
— Good
48%
Penance
29 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup