trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Angel Emil Gordillo Salazar
1
follower
Zulia, Venezuela
51
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
126
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
78%
Squid Game
19,718 votes
8
— Great
77%
WandaVision
16,265 votes
8
— Great
82%
Sense8
11,390 votes
8
— Great
78%
Altered Carbon
11,199 votes
8
— Great
76%
You
10,168 votes
8
— Great
73%
Hawkeye
8,125 votes
8
— Great
67%
Riverdale
7,387 votes
8
— Great
78%
The Man in the High Castle
6,811 votes
8
— Great
75%
Lost in Space
6,900 votes
8
— Great
75%
The OA
6,594 votes
8
— Great
74%
Chilling Adventures of Sabrina
6,194 votes
8
— Great
79%
Alice in Borderland
5,504 votes
8
— Great
73%
Titans
5,701 votes
8
— Great
81%
Peacemaker
5,396 votes
8
— Great
72%
Disenchantment
5,404 votes
8
— Great
80%
Atypical
4,966 votes
8
— Great
58%
She-Hulk: Attorney at Law
5,822 votes
8
— Great
76%
A Series of Unfortunate Events
5,049 votes
8
— Great
77%
The Sinner
4,854 votes
8
— Great
76%
See
4,814 votes
8
— Great
75%
Shadow and Bone
4,844 votes
8
— Great
74%
Locke & Key
4,823 votes
8
— Great
76%
Sword Art Online
4,688 votes
8
— Great
64%
Ms. Marvel
5,086 votes
8
— Great
73%
Halo
4,556 votes
8
— Great
71%
Manifest
4,515 votes
8
— Great
73%
Elite
4,455 votes
8
— Great
72%
Raised by Wolves
4,428 votes
8
— Great
74%
Maniac
4,197 votes
8
— Great
75%
Carnival Row
3,992 votes
8
— Great
82%
Unbelievable
3,486 votes
8
— Great
58%
Secret Invasion
3,584 votes
8
— Great
71%
The Gifted
3,044 votes
8
— Great
76%
Hanna
2,574 votes
8
— Great
66%
The Rain
2,750 votes
8
— Great
75%
The Terror
2,494 votes
8
— Great
76%
Star Wars: The Bad Batch
2,446 votes
8
— Great
74%
Servant
2,380 votes
8
— Great
72%
Lovecraft Country
2,353 votes
8
— Great
73%
3%
2,276 votes
8
— Great
76%
Superman & Lois
2,210 votes
8
— Great
77%
American Vandal
2,164 votes
8
— Great
84%
JoJo's Bizarre Adventure
1,974 votes
8
— Great
80%
The Dragon Prince
1,980 votes
8
— Great
80%
Psycho-Pass
1,897 votes
8
— Great
72%
Archive 81
2,003 votes
8
— Great
75%
Vikings: Valhalla
1,954 votes
8
— Great
79%
Gangs of London
1,811 votes
8
— Great
71%
The Stranger
1,881 votes
8
— Great
74%
Top of the Lake
1,705 votes
8
— Great
76%
Special Ops: Lioness
1,613 votes
8
— Great
70%
The Continental: From the World of John Wick
1,670 votes
8
— Great
72%
Swamp Thing
1,637 votes
8
— Great
78%
Star Wars: Tales of the Jedi
1,493 votes
8
— Great
65%
FUBAR
1,402 votes
8
— Great
62%
The Stand
1,399 votes
8
— Great
75%
Patrick Melrose
1,224 votes
8
— Great
75%
Pennyworth
1,201 votes
8
— Great
73%
Perry Mason
1,175 votes
8
— Great
69%
The Patient
1,193 votes
8
— Great
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup