trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Gisela
17
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
77
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
92%
Breaking Bad
97,063 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Stranger Things
52,775 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Dexter
38,953 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Chernobyl
25,943 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Better Call Saul
24,957 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Supernatural
24,876 votes
10
— Totally Ninja!
84%
House of Cards
24,192 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Brooklyn Nine-Nine
23,904 votes
10
— Nine Nine!
80%
Lucifer
16,851 votes
9
— Superb
91%
Band of Brothers
16,489 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Narcos
14,848 votes
9
— Superb
88%
Battlestar Galactica
14,107 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Arrested Development
12,568 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Mentalist
12,300 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Altered Carbon
11,166 votes
7
— Good
70%
The Falcon and the Winter Soldier
10,162 votes
8
— Great
79%
Bones
9,817 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Criminal Minds
9,204 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Star Trek: Discovery
8,457 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Lie to Me
7,290 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Obi-Wan Kenobi
7,186 votes
9
— Superb
69%
The Book of Boba Fett
7,073 votes
7
— Good
82%
Big Little Lies
7,038 votes
7
— Good
79%
Legion
6,950 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Good Omens
6,883 votes
10
— Totally Ninja!
75%
American Gods
6,763 votes
6
— Fair
79%
The Good Doctor
6,756 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Stargate Atlantis
6,506 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Star Wars: Andor
6,283 votes
9
— Superb
79%
11.22.63
6,244 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Eureka
6,235 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Night Of
5,857 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Killing
5,854 votes
8
— Great
77%
Limitless
5,754 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Preacher
5,646 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Star Trek: Picard
5,040 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Schitt's Creek
4,987 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Stephen King's It
4,683 votes
9
— Superb
80%
The Night Manager
4,660 votes
10
— Totally Ninja!
77%
12 Monkeys
4,621 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Sharp Objects
4,332 votes
7
— Good
80%
Forever
3,896 votes
10
— Totally Ninja!
80%
American Crime Story
3,838 votes
6
— Fair
86%
When They See Us
3,558 votes
8
— Great
73%
Ahsoka
3,546 votes
9
— Superb
82%
Unbelievable
3,476 votes
10
— Totally Ninja!
74%
The Outsider
3,354 votes
6
— Fair
74%
Timeless
3,263 votes
9
— Superb
71%
Touch
3,115 votes
9
— Superb
75%
Shooter
2,782 votes
8
— Great
80%
Dead Like Me
2,681 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Grace and Frankie
2,339 votes
10
— Totally Ninja!
75%
S.W.A.T.
2,210 votes
8
— Great
74%
The Librarians
2,111 votes
9
— Superb
78%
And Then There Were None
2,039 votes
8
— Great
76%
Sanctuary
1,976 votes
9
— Superb
78%
Star Trek: Lower Decks
1,954 votes
8
— Great
63%
Another Life
1,949 votes
7
— Good
81%
The Lost Room
1,921 votes
8
— Great
81%
The Good Fight
1,747 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup