trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Anna Coni
0
followers
Sassari, Sardinia
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
58
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
79%
The Big Bang Theory
61,078 votes
7
— Good
85%
Stranger Things
53,016 votes
8
— Great
89%
Sherlock
47,206 votes
9
— Superb
85%
Friends
41,432 votes
7
— Good
81%
How I Met Your Mother
41,540 votes
8
— Great
91%
Chernobyl
26,127 votes
8
— Great
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,043 votes
8
— Great
78%
Squid Game
19,737 votes
9
— Superb
84%
The Queen's Gambit
18,099 votes
10
— Totally Ninja!
77%
WandaVision
16,283 votes
7
— Good
77%
New Girl
15,476 votes
9
— Superb
85%
Shameless
14,650 votes
9
— Superb
78%
The Umbrella Academy
13,675 votes
8
— Great
83%
Orphan Black
12,337 votes
7
— Good
90%
Arcane
10,926 votes
9
— Superb
79%
Wednesday
11,244 votes
7
— Good
86%
BoJack Horseman
10,217 votes
7
— Good
80%
Teen Wolf
9,841 votes
8
— Great
70%
The Falcon and the Winter Soldier
10,221 votes
8
— Great
82%
Criminal Minds
9,237 votes
7
— Good
73%
Moon Knight
9,605 votes
9
— Superb
86%
Fleabag
8,766 votes
8
— Great
75%
Pretty Little Liars
8,906 votes
6
— Fair
73%
Hawkeye
8,134 votes
7
— Good
83%
The Crown
7,211 votes
8
— Great
85%
The Bear
6,606 votes
9
— Superb
76%
iZombie
6,459 votes
7
— Good
74%
Chilling Adventures of Sabrina
6,197 votes
8
— Great
77%
The Sandman
5,939 votes
9
— Superb
79%
Only Murders in the Building
5,366 votes
8
— Great
72%
Disenchantment
5,407 votes
8
— Great
83%
What We Do in the Shadows
4,720 votes
9
— Superb
77%
Bridgerton
4,790 votes
8
— Great
70%
The Shannara Chronicles
4,180 votes
6
— Fair
87%
Anne with an E
3,108 votes
8
— Great
86%
Heartstopper
2,945 votes
9
— Superb
71%
Fate: The Winx Saga
2,832 votes
7
— Good
77%
Reign
2,699 votes
7
— Good
75%
The Alienist
2,718 votes
8
— Great
84%
Violet Evergarden
2,137 votes
8
— Great
78%
And Then There Were None
2,042 votes
8
— Great
69%
Inventing Anna
1,936 votes
7
— Good
71%
Percy Jackson and the Olympians
1,757 votes
7
— Good
83%
Young Royals
1,550 votes
7
— Good
79%
Queen Charlotte: A Bridgerton Story
1,565 votes
8
— Great
66%
Once Upon a Time in Wonderland
1,489 votes
6
— Fair
77%
Beastars
1,191 votes
8
— Great
85%
Strappare lungo i bordi
974 votes
8
— Great
62%
Between
915 votes
5
— Meh
83%
Julie and the Phantoms
676 votes
8
— Great
70%
Human Resources
650 votes
9
— Superb
72%
A Very English Scandal
577 votes
7
— Good
65%
Criminal Minds: Beyond Borders
509 votes
5
— Meh
63%
Catherine the Great
329 votes
7
— Good
68%
Why Didn't They Ask Evans?
269 votes
7
— Good
78%
SKAM Italia
228 votes
8
— Great
76%
Maya and the Three
226 votes
7
— Good
77%
Violetta
183 votes
6
— Fair
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup