trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Arash Raizo
0
followers
Omicron Persei 8
29
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
28
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
131,309 votes
8
— Great
89%
Sherlock
47,206 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Batman: The Animated Series
3,149 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Goblin
1,514 votes
9
— Superb
84%
Vikings
25,510 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Spartacus
11,411 votes
8
— Great
84%
Justice League
1,842 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Justice League Unlimited
419 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Hometown Cha-Cha-Cha
764 votes
9
— Superb
83%
Supernatural
24,933 votes
8
— Great
82%
The New Batman Adventures
644 votes
10
— Totally Ninja!
81%
True Beauty
790 votes
8
— Great
81%
Coffee Prince
495 votes
8
— Great
80%
Angel's Last Mission: Love
275 votes
8
— Great
80%
The Legend of the Blue Sea
584 votes
8
— Great
79%
My Love from Another Star
834 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Altered Carbon
11,203 votes
8
— Great
78%
Love in the Moonlight
301 votes
8
— Great
78%
Fated to Love You (KR)
227 votes
8
— Great
76%
Memories of the Alhambra
433 votes
7
— Good
76%
Tale of the Nine Tailed
390 votes
7
— Good
75%
Backstreet Rookie
279 votes
8
— Great
72%
Clean with Passion for Now
264 votes
7
— Good
70%
13 Reasons Why
14,097 votes
9
— Superb
70%
Devil May Cry
554 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Royal Secret Agent
36 votes
6
— Fair
65%
Armed Girl's Machiavellism
177 votes
7
— Good
63%
In Another World With My Smartphone
440 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup