trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
ARCHANGELL
5
followers
Phoenix, Arizona
55
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
56
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
88%
The Dark Knight
74,774 votes
7
— Good
78%
Harry Potter and the Chamber of Secrets
39,932 votes
7
— Good
67%
Lucy
29,099 votes
7
— Good
70%
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones
28,632 votes
7
— Good
74%
Beauty and the Beast
28,537 votes
7
— Good
71%
Now You See Me 2
27,915 votes
7
— Good
75%
Spider-Man
26,568 votes
7
— Good
73%
Looper
21,794 votes
7
— Good
64%
Men in Black: International
14,679 votes
7
— Good
70%
Bad Boys for Life
14,069 votes
7
— Good
62%
Jurassic World Dominion
13,302 votes
7
— Good
68%
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows
11,561 votes
7
— Good
70%
Insidious
10,386 votes
7
— Good
76%
Darkest Hour
9,981 votes
7
— Good
72%
Flight
9,890 votes
7
— Good
74%
Den of Thieves
9,600 votes
7
— Good
70%
2 Guns
9,309 votes
7
— Good
63%
I Am Number Four
8,201 votes
7
— Good
72%
Demolition Man
7,968 votes
7
— Good
74%
Fences
7,429 votes
7
— Good
66%
Triple Frontier
7,231 votes
7
— Good
68%
Insidious: Chapter 2
7,108 votes
7
— Good
72%
Hunter Killer
6,974 votes
7
— Good
74%
The Judge
6,789 votes
7
— Good
70%
Unknown
6,623 votes
7
— Good
72%
Clueless
5,932 votes
7
— Good
65%
Insidious: The Last Key
5,637 votes
7
— Good
64%
Replicas
5,100 votes
7
— Good
67%
The Taking of Pelham 1 2 3
4,951 votes
7
— Good
62%
Mortal Kombat
4,035 votes
7
— Good
67%
Scoob!
4,025 votes
7
— Good
69%
Smokin' Aces
3,253 votes
7
— Good
70%
Roman J. Israel, Esq.
2,922 votes
7
— Good
63%
The Rite
2,785 votes
7
— Good
64%
Sweet Girl
2,669 votes
7
— Good
66%
She's All That
2,642 votes
7
— Good
60%
The Wolfman
2,428 votes
7
— Good
71%
White Men Can't Jump
2,388 votes
7
— Good
62%
Into the Blue
2,085 votes
7
— Good
64%
The Eagle
1,989 votes
7
— Good
64%
TMNT
1,987 votes
7
— Good
77%
The Hurricane
1,681 votes
7
— Good
62%
Timeline
1,595 votes
7
— Good
61%
Domino
1,434 votes
7
— Good
66%
Rising Sun
1,152 votes
7
— Good
73%
New Jack City
1,143 votes
7
— Good
72%
He Got Game
942 votes
7
— Good
60%
Virtuosity
896 votes
7
— Good
67%
Hardball
631 votes
7
— Good
63%
Drop Zone
631 votes
7
— Good
72%
House Party
623 votes
7
— Good
68%
Mo' Better Blues
264 votes
7
— Good
70%
Cadence
123 votes
7
— Good
69%
Mississippi Masala
108 votes
7
— Good
69%
Memories of 'The Bodyguard'
31 votes
7
— Good
68%
Full Eclipse
28 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup