trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Ariel Rodriguez
VIP
21
followers
Mexico
32
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
45
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
86%
Inception
71,487 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Avengers
65,198 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Matrix
61,300 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
46,420 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Dark Knight Rises
46,034 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Harry Potter and the Chamber of Secrets
39,766 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
38,515 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Toy Story
36,446 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
35,012 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Parasite
33,810 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
33,086 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Titanic
30,637 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Toy Story 3
27,998 votes
10
— Totally Ninja!
72%
The Maze Runner
27,883 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Toy Story 2
25,204 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Eternal Sunshine of the Spotless Mind
21,436 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Oppenheimer
20,913 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Schindler's List
20,901 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Conjuring
18,849 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Jojo Rabbit
18,760 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Black Swan
18,530 votes
10
— Totally Ninja!
72%
The Mask
15,412 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Perks of Being a Wallflower
14,359 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Children of Men
13,658 votes
10
— Totally Ninja!
74%
The Devil Wears Prada
13,183 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Mean Girls
12,489 votes
10
— Totally Ninja!
68%
The Northman
11,005 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Midnight in Paris
8,545 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Holiday
7,587 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Casablanca
7,395 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The Trial of the Chicago 7
5,951 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Girl with the Dragon Tattoo
5,596 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Erin Brockovich
4,715 votes
10
— Totally Ninja!
77%
A Time to Kill
3,763 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Cinema Paradiso
3,755 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Finding Neverland
3,236 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Never Let Me Go
3,142 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Belfast
2,937 votes
10
— Totally Ninja!
67%
My Best Friend's Wedding
2,694 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Doubt
2,065 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Women Talking
1,372 votes
10
— Totally Ninja!
78%
If Anything Happens I Love You
1,339 votes
10
— Totally Ninja!
70%
The Magician's Elephant
410 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Three Deaths of Marisela Escobedo
100 votes
10
— Totally Ninja!
66%
While the Wolf's Away
36 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup