trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Kaitlyn Chambers
0
followers
, North Carolina
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
58
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
79%
The Big Bang Theory
60,918 votes
9
— Superb
75%
Arrow
31,920 votes
9
— Superb
76%
The Flash
24,089 votes
9
— Superb
84%
Arrested Development
12,569 votes
9
— Superb
85%
Seinfeld
12,125 votes
9
— Superb
70%
DC's Legends of Tomorrow
7,415 votes
9
— Superb
80%
Cobra Kai
6,521 votes
9
— Superb
89%
One Piece
6,148 votes
9
— Superb
80%
Frasier
3,767 votes
9
— Superb
77%
CSI: Crime Scene Investigation
3,677 votes
9
— Superb
78%
Raising Hope
2,584 votes
9
— Superb
72%
Sabrina, the Teenage Witch
1,684 votes
9
— Superb
80%
Quantum Leap
1,553 votes
9
— Superb
81%
The Golden Girls
1,449 votes
9
— Superb
75%
Wizards of Waverly Place
1,241 votes
9
— Superb
71%
Lois & Clark: The New Adventures of Superman
1,089 votes
9
— Superb
71%
The Suite Life of Zack & Cody
841 votes
9
— Superb
71%
Batman
711 votes
9
— Superb
75%
The Penguins of Madagascar
676 votes
9
— Superb
74%
Murder, She Wrote
651 votes
9
— Superb
68%
The Suite Life on Deck
642 votes
9
— Superb
73%
I Dream of Jeannie
555 votes
9
— Superb
76%
The Batman
454 votes
9
— Superb
74%
The Dukes of Hazzard
432 votes
9
— Superb
64%
CatDog
422 votes
9
— Superb
75%
The Munsters
400 votes
9
— Superb
73%
Two Guys and a Girl
399 votes
9
— Superb
70%
The Angry Beavers
384 votes
9
— Superb
77%
Father Brown
360 votes
9
— Superb
64%
Birds of Prey
355 votes
9
— Superb
72%
Gilligan's Island
345 votes
9
— Superb
81%
Alfred Hitchcock Presents
311 votes
9
— Superb
71%
Dr. Quinn, Medicine Woman
277 votes
9
— Superb
71%
Watership Down
252 votes
9
— Superb
68%
The Emperor's New School
224 votes
9
— Superb
72%
The New Scooby-Doo Movies
186 votes
9
— Superb
65%
Scooby-Doo and Scrappy-Doo
167 votes
9
— Superb
70%
Green Acres
146 votes
9
— Superb
63%
Pair of Kings
131 votes
9
— Superb
80%
The Animals of Farthing Wood
85 votes
9
— Superb
68%
Gomer Pyle, U.S.M.C.
80 votes
9
— Superb
77%
The Alfred Hitchcock Hour
71 votes
9
— Superb
71%
Digimon: Data Squad
66 votes
9
— Superb
69%
Crime Scene Kitchen
63 votes
9
— Superb
63%
Hangin' with Mr. Cooper
58 votes
9
— Superb
63%
My Two Dads
52 votes
9
— Superb
65%
Petticoat Junction
48 votes
9
— Superb
57%
Dennis the Menace
38 votes
9
— Superb
55%
The Flying Nun
32 votes
9
— Superb
56%
Gidget
31 votes
9
— Superb
71%
The Abbott and Costello Show
29 votes
9
— Superb
66%
Amen
26 votes
9
— Superb
49%
The New Scooby and Scrappy-Doo Show
21 votes
9
— Superb
59%
The Torkelsons
19 votes
9
— Superb
60%
The George Burns and Gracie Allen Show
14 votes
9
— Superb
48%
Blondie
8 votes
9
— Superb
48%
The Jack Benny Program
8 votes
9
— Superb
34%
I Married Joan
7 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup