Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
aseppo
1
Follower
0
Following
Terrassa, Catalonia
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
57
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
82%
Deadpool
112,668 votes
8
— Great
82%
Guardians of the Galaxy
98,808 votes
8
— Great
88%
The Dark Knight
77,055 votes
9
— Superb
85%
Interstellar
75,513 votes
7
— Good
78%
Avatar
61,690 votes
8
— Great
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
58,457 votes
8
— Great
84%
Avengers: Infinity War
57,913 votes
8
— Great
81%
The Martian
53,098 votes
8
— Great
77%
Star Wars: The Force Awakens
51,617 votes
7
— Good
81%
The Wolf of Wall Street
50,855 votes
8
— Great
79%
Thor: Ragnarok
50,092 votes
8
— Great
81%
Joker
48,831 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Avengers: Age of Ultron
48,120 votes
8
— Great
79%
Mad Max: Fury Road
48,056 votes
8
— Great
82%
The Dark Knight Rises
47,496 votes
9
— Superb
76%
Black Panther
47,346 votes
7
— Good
84%
Django Unchained
45,901 votes
9
— Superb
86%
Forrest Gump
45,489 votes
9
— Superb
74%
Ant-Man
45,340 votes
8
— Great
78%
Captain America: The Winter Soldier
45,161 votes
7
— Good
81%
Batman Begins
43,276 votes
9
— Superb
78%
Deadpool 2
42,918 votes
8
— Great
78%
Kingsman: The Secret Service
41,781 votes
8
— Great
76%
Baby Driver
40,739 votes
8
— Great
75%
The Hunger Games
40,444 votes
8
— Great
82%
Up
39,858 votes
9
— Superb
79%
Dune
38,529 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Parasite
35,364 votes
8
— Great
71%
World War Z
30,350 votes
8
— Great
86%
The Green Mile
27,287 votes
9
— Superb
73%
Once Upon a Time… in Hollywood
25,692 votes
8
— Great
84%
Whiplash
25,625 votes
9
— Superb
81%
1917
25,529 votes
9
— Superb
79%
Everything Everywhere All at Once
24,019 votes
7
— Good
73%
The Shape of Water
22,688 votes
7
— Good
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
22,099 votes
6
— Fair
83%
Dune: Part Two
20,336 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Don't Look Up
20,108 votes
8
— Great
75%
Avatar: The Way of Water
19,820 votes
9
— Superb
64%
Eternals
19,666 votes
6
— Fair
74%
Bullet Train
19,197 votes
8
— Great
79%
Twelve Monkeys
16,112 votes
8
— Great
73%
Hotel Transylvania
16,074 votes
9
— Superb
87%
Your Name.
15,511 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Midsommar
14,292 votes
6
— Fair
72%
Hotel Transylvania 2
14,253 votes
8
— Great
75%
Poor Things
9,921 votes
9
— Superb
66%
No Hard Feelings
9,357 votes
8
— Great
72%
Wonka
9,315 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Killers of the Flower Moon
9,025 votes
8
— Great
68%
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes
8,680 votes
7
— Good
72%
Eyes Wide Shut
7,887 votes
9
— Superb
65%
Meet the Fockers
7,036 votes
8
— Great
69%
Legally Blonde
6,735 votes
8
— Great
63%
Napoleon
6,536 votes
4
— Poor
73%
Marley & Me
5,656 votes
8
— Great
65%
27 Dresses
3,834 votes
6
— Fair
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch