Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Astrix
181
Followers
119
Following
Uranus
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
173
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
89%
Game of Thrones
134,626 votes
7
— Good
79%
The Big Bang Theory
62,377 votes
7
— Good
85%
Stranger Things
55,091 votes
7
— Good
84%
Dexter
39,965 votes
7
— Good
81%
Lost
33,694 votes
7
— Good
85%
House
30,801 votes
7
— Good
86%
The Office
28,786 votes
7
— Good
83%
Westworld
26,571 votes
7
— Good
82%
Modern Family
26,118 votes
7
— Good
84%
House of Cards
24,676 votes
7
— Good
81%
Prison Break
23,494 votes
7
— Good
79%
Orange Is the New Black
23,351 votes
7
— Good
85%
True Detective
21,703 votes
7
— Good
78%
Squid Game
20,881 votes
7
— Good
79%
American Horror Story
19,553 votes
7
— Good
85%
Sons of Anarchy
17,497 votes
7
— Good
86%
Fargo
15,839 votes
7
— Good
78%
The Vampire Diaries
15,802 votes
7
— Good
78%
True Blood
15,851 votes
7
— Good
85%
Shameless
15,081 votes
7
— Good
85%
The Last of Us
14,698 votes
7
— Good
76%
Once Upon a Time
15,044 votes
7
— Good
84%
Mindhunter
12,705 votes
7
— Good
85%
The X-Files
12,418 votes
7
— Good
82%
Californication
11,412 votes
7
— Good
81%
24
11,449 votes
7
— Good
77%
The End of the F***ing World
11,375 votes
7
— Good
81%
How to Get Away with Murder
10,409 votes
7
— Good
85%
Buffy the Vampire Slayer
9,307 votes
7
— Good
83%
The Americans
9,149 votes
7
— Good
82%
Big Little Lies
7,277 votes
7
— Good
80%
Killing Eve
6,514 votes
7
— Good
73%
The Strain
6,768 votes
7
— Good
79%
11.22.63
6,436 votes
7
— Good
75%
Young Sheldon
6,351 votes
7
— Good
82%
Broadchurch
6,067 votes
7
— Good
86%
Six Feet Under
5,629 votes
7
— Good
80%
Taboo
5,459 votes
7
— Good
83%
Schitt's Creek
5,281 votes
7
— Good
84%
Yellowstone
5,208 votes
7
— Good
76%
See
4,994 votes
7
— Good
75%
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer Story
4,999 votes
7
— Good
76%
Santa Clarita Diet
4,708 votes
7
— Good
72%
Elite
4,712 votes
7
— Good
76%
Dexter: New Blood
4,493 votes
7
— Good
76%
Gen V
4,327 votes
7
— Good
80%
American Crime Story
3,897 votes
7
— Good
80%
Angel
3,889 votes
7
— Good
76%
The O.C.
3,939 votes
7
— Good
73%
Sex and the City
3,956 votes
7
— Good
77%
Humans
3,716 votes
7
— Good
84%
Power
3,515 votes
7
— Good
71%
Girls
3,763 votes
7
— Good
82%
Slow Horses
3,446 votes
7
— Good
79%
Narcos: Mexico
3,406 votes
7
— Good
80%
Black Bird
3,382 votes
7
— Good
85%
Heartstopper
3,109 votes
7
— Good
75%
Hijack
3,079 votes
7
— Good
82%
The Knick
2,916 votes
7
— Good
82%
Normal People
2,685 votes
7
— Good
1
2
3
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch