trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Ravn Sivertsen
2
followers
Bodø, Norway
49
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
163
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
81%
The Martian
51,837 votes
7
— Good
76%
Black Panther
46,440 votes
7
— Good
80%
Inside Out
44,202 votes
7
— Good
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
36,267 votes
7
— Good
75%
Dunkirk
30,464 votes
7
— Good
72%
10 Cloverfield Lane
24,595 votes
7
— Good
75%
Sicario
23,979 votes
7
— Good
71%
The Matrix Revolutions
22,537 votes
7
— Good
79%
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
21,524 votes
7
— Good
69%
Tomb Raider
20,576 votes
7
— Good
77%
Zack Snyder's Justice League
17,024 votes
7
— Good
73%
Ralph Breaks the Internet
15,730 votes
7
— Good
75%
Upgrade
15,285 votes
7
— Good
71%
Everest
10,102 votes
7
— Good
72%
Logan Lucky
10,052 votes
7
— Good
74%
The Foreigner
9,978 votes
7
— Good
74%
Den of Thieves
9,611 votes
7
— Good
74%
Creed II
9,283 votes
7
— Good
73%
The Mule
9,115 votes
7
— Good
73%
The Favourite
8,473 votes
7
— Good
68%
Black Mass
7,916 votes
7
— Good
78%
Isle of Dogs
7,851 votes
7
— Good
63%
Exodus: Gods and Kings
7,825 votes
7
— Good
64%
The Visit
7,640 votes
7
— Good
64%
Trainwreck
7,343 votes
7
— Good
69%
Daddy's Home 2
7,157 votes
7
— Good
73%
The Disaster Artist
7,044 votes
7
— Good
62%
Hail, Caesar!
6,587 votes
7
— Good
66%
The Babysitter
6,508 votes
7
— Good
73%
The Danish Girl
6,422 votes
7
— Good
67%
Happy Death Day 2U
6,144 votes
7
— Good
66%
You Were Never Really Here
6,005 votes
7
— Good
64%
Chaos Walking
5,591 votes
7
— Good
70%
All the Money in the World
5,132 votes
7
— Good
66%
Hotel Artemis
5,086 votes
7
— Good
72%
The Death of Stalin
5,034 votes
7
— Good
74%
Hostiles
4,990 votes
7
— Good
71%
Run
4,892 votes
7
— Good
74%
Fracture
4,842 votes
7
— Good
72%
Brawl in Cell Block 99
4,731 votes
7
— Good
72%
Good Time
4,729 votes
7
— Good
66%
Bad Santa 2
4,099 votes
7
— Good
75%
Clue
3,963 votes
7
— Good
68%
A Ghost Story
3,796 votes
7
— Good
69%
Abigail
3,622 votes
7
— Good
74%
Eighth Grade
3,562 votes
7
— Good
71%
Battle of the Sexes
3,537 votes
7
— Good
64%
Winchester
3,494 votes
7
— Good
70%
American Animals
3,000 votes
7
— Good
75%
Beautiful Boy
2,939 votes
7
— Good
74%
mid90s
2,722 votes
7
— Good
70%
Anomalisa
2,717 votes
7
— Good
64%
Veronica
2,643 votes
7
— Good
72%
Stronger
2,620 votes
7
— Good
67%
Ingrid Goes West
2,581 votes
7
— Good
70%
Look Who's Back
2,580 votes
7
— Good
69%
Stonehearst Asylum
2,508 votes
7
— Good
71%
Marrowbone
2,500 votes
7
— Good
65%
The First Omen
2,488 votes
7
— Good
69%
First Reformed
2,369 votes
7
— Good
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup