trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Athina C Stuff
4
followers
London, United Kingdom
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
36
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
85%
Parasite
33,992 votes
9
— Superb
79%
No Country for Old Men
19,481 votes
9
— Superb
74%
The Man from U.N.C.L.E.
16,390 votes
9
— Superb
72%
Hereditary
15,787 votes
9
— Superb
75%
I, Tonya
11,017 votes
9
— Superb
70%
Napoleon Dynamite
5,126 votes
9
— Superb
73%
The King
5,097 votes
9
— Superb
74%
The Outfit
3,855 votes
9
— Superb
67%
Savages
3,418 votes
9
— Superb
60%
Splice
3,132 votes
9
— Superb
65%
Revenge
3,093 votes
9
— Superb
69%
What If
3,065 votes
9
— Superb
67%
Climax
2,566 votes
9
— Superb
66%
Berlin Syndrome
2,189 votes
9
— Superb
62%
I Spit on Your Grave 2
1,893 votes
9
— Superb
70%
When Evil Lurks
1,838 votes
9
— Superb
73%
Cold War
1,744 votes
9
— Superb
69%
Vengeance
1,652 votes
9
— Superb
68%
Spring
1,447 votes
9
— Superb
72%
The Hand of God
1,238 votes
9
— Superb
72%
Blow-Up
985 votes
9
— Superb
55%
Holidays
769 votes
9
— Superb
63%
Maggie's Plan
750 votes
9
— Superb
68%
The Kindergarten Teacher
741 votes
9
— Superb
68%
The Golden Glove
727 votes
9
— Superb
59%
Horsemen
643 votes
9
— Superb
65%
Detour
505 votes
9
— Superb
62%
Skins
475 votes
9
— Superb
67%
Men & Chicken
359 votes
9
— Superb
65%
New Order
343 votes
9
— Superb
68%
Angels of Sex
192 votes
9
— Superb
57%
Midori
176 votes
9
— Superb
76%
Curfew
156 votes
9
— Superb
65%
Patrick
95 votes
9
— Superb
47%
Entrance
21 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup