Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Lily T
1
Follower
0
Following
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
111
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
79%
The Big Bang Theory
62,209 votes
8
— Great
85%
Friends
42,505 votes
8
— Great
81%
How I Met Your Mother
42,443 votes
7
— Good
86%
The Office
28,576 votes
8
— Great
83%
Westworld
26,460 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,892 votes
10
— Nine Nine!
84%
Marvel's Daredevil
23,125 votes
9
— Superb
86%
Futurama
20,134 votes
8
— Great
80%
Lucifer
17,409 votes
7
— Good
77%
New Girl
15,759 votes
8
— Great
82%
The Good Place
14,250 votes
9
— Superb
86%
The IT Crowd
13,335 votes
8
— Great
84%
Arrested Development
12,868 votes
8
— Great
85%
Archer
11,668 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Sense8
11,591 votes
6
— Fair
78%
Altered Carbon
11,474 votes
8
— Great
76%
You
10,565 votes
7
— Good
80%
Teen Wolf
9,993 votes
9
— Superb
86%
Fleabag
9,108 votes
8
— Great
76%
American Dad!
8,532 votes
8
— Great
79%
That '70s Show
8,083 votes
6
— Fair
81%
Bob's Burgers
7,540 votes
9
— Superb
81%
Malcolm in the Middle
6,271 votes
7
— Good
85%
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba
5,991 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Castlevania
5,295 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Superstore
4,799 votes
8
— Great
76%
Midnight Mass
4,449 votes
6
— Fair
72%
Raised by Wolves
4,509 votes
5
— Meh
78%
Master of None
4,147 votes
6
— Fair
86%
When They See Us
3,670 votes
10
— Totally Ninja!
73%
I Am Not Okay with This
3,813 votes
6
— Fair
78%
The Middle
3,275 votes
9
— Superb
80%
Final Space
3,109 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Derry Girls
2,717 votes
5
— Meh
79%
Happy Endings
2,744 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Dracula
2,732 votes
6
— Fair
82%
Harley Quinn
2,440 votes
9
— Superb
73%
Awkward.
2,575 votes
2
— Terrible
77%
Inside Job
2,209 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Star Trek: Lower Decks
2,042 votes
8
— Great
75%
F is for Family
1,967 votes
7
— Good
75%
Fresh Off the Boat
1,936 votes
9
— Superb
68%
Guillermo del Toro's Cabinet of Curiosities
2,010 votes
7
— Good
70%
Dracula
1,976 votes
8
— Great
78%
Robot Chicken
1,845 votes
9
— Superb
75%
Wynonna Earp
1,773 votes
7
— Good
62%
The Cleveland Show
1,884 votes
3
— Bad
86%
Goblin
1,576 votes
9
— Superb
86%
The Venture Bros.
1,492 votes
9
— Superb
72%
Faking It
1,503 votes
3
— Bad
77%
The Midnight Gospel
1,412 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Strong Woman Do Bong Soon
1,213 votes
8
— Great
75%
Motherland: Fort Salem
1,260 votes
7
— Good
75%
The Devil's Hour
1,078 votes
8
— Great
80%
Itaewon Class
989 votes
7
— Good
69%
Star-Crossed
1,042 votes
7
— Good
74%
Ed, Edd n Eddy
919 votes
9
— Superb
83%
Hotel Del Luna
853 votes
8
— Great
83%
Hometown Cha-Cha-Cha
815 votes
6
— Fair
82%
The Ricky Gervais Show
804 votes
9
— Superb
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch