trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Aubyn Gordon
VIP
4
11
followers
Rosedale, NY
56
Aubyn
is watching
American Ninja Warrior
16x03
"Qualifiers 5 & 6"
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
493
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
7
8
9
82%
Deadpool
108,918 votes
8
— Great
81%
The Avengers
65,529 votes
8
— Great
78%
Doctor Strange
65,996 votes
8
— Great
80%
Logan
60,810 votes
8
— Great
79%
Captain America: Civil War
56,042 votes
8
— Great
76%
Spider-Man: Homecoming
52,800 votes
8
— Great
84%
Avengers: Endgame
48,985 votes
6
— Fair
77%
John Wick: Chapter 2
48,480 votes
8
— Great
82%
The Dark Knight Rises
46,309 votes
8
— Great
75%
Avengers: Age of Ultron
47,175 votes
8
— Great
76%
Black Panther
46,445 votes
7
— Good
79%
Captain America: The Winter Soldier
44,323 votes
8
— Great
79%
Deadpool 2
40,666 votes
8
— Great
71%
X-Men: Apocalypse
37,092 votes
8
— Great
84%
Return of the Jedi
33,338 votes
9
— Superb
77%
The Revenant
33,944 votes
9
— Superb
70%
Venom
33,857 votes
8
— Great
83%
Hacksaw Ridge
30,703 votes
9
— Superb
78%
X-Men: Days of Future Past
31,562 votes
7
— Good
72%
Aquaman
31,612 votes
7
— Good
69%
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace
31,864 votes
9
— Superb
81%
Bohemian Rhapsody
29,043 votes
8
— Great
75%
Gravity
29,835 votes
8
— Great
76%
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
29,369 votes
9
— Superb
67%
Lucy
29,150 votes
8
— Great
70%
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones
28,705 votes
9
— Superb
81%
Catch Me If You Can
26,354 votes
9
— Superb
75%
The Matrix Reloaded
26,306 votes
9
— Superb
84%
Whiplash
24,852 votes
9
— Superb
82%
Top Gun: Maverick
25,169 votes
9
— Superb
68%
Ghost in the Shell
26,590 votes
9
— Superb
80%
Star Trek
23,249 votes
8
— Great
72%
Shazam!
24,389 votes
8
— Great
78%
Star Trek Into Darkness
23,370 votes
8
— Great
74%
The Hitman's Bodyguard
23,596 votes
7
— Good
63%
The Mummy
25,305 votes
7
— Good
68%
The Amazing Spider-Man 2
23,826 votes
5
— Meh
79%
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
21,526 votes
9
— Superb
71%
The Matrix Revolutions
22,542 votes
7
— Good
80%
Prisoners
19,765 votes
8
— Great
79%
Shaun of the Dead
19,697 votes
5
— Meh
69%
The Wolverine
20,682 votes
9
— Superb
79%
Jojo Rabbit
18,900 votes
7
— Good
68%
The Great Wall
19,745 votes
8
— Great
63%
Sausage Party
20,128 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Bullet Train
18,314 votes
8
— Great
71%
Atomic Blonde
18,477 votes
8
— Great
79%
Hot Fuzz
17,005 votes
5
— Meh
70%
The Legend of Tarzan
17,928 votes
8
— Great
76%
John Wick: Chapter 4
16,510 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Bumblebee
15,721 votes
7
— Good
78%
Train to Busan
14,947 votes
9
— Superb
78%
Slumdog Millionaire
14,573 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The Girl with the Dragon Tattoo
13,531 votes
9
— Superb
70%
Bad Boys for Life
14,177 votes
6
— Fair
71%
Spy
13,790 votes
7
— Good
84%
The Pianist
12,620 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Pursuit of Happyness
12,781 votes
8
— Great
64%
Geostorm
14,046 votes
8
— Great
66%
Resident Evil: The Final Chapter
13,622 votes
8
— Great
1
2
3
7
8
9
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup