trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Azael Carrera
9
followers
Chihuahua, MX
35
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
120
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
79%
John Wick
51,165 votes
7
— Good
79%
Thor: Ragnarok
48,942 votes
7
— Good
84%
Avengers: Endgame
48,784 votes
7
— Good
80%
Zootopia
44,612 votes
7
— Good
79%
Deadpool 2
40,520 votes
7
— Good
75%
The Hunger Games
39,531 votes
7
— Good
71%
X-Men: Apocalypse
37,012 votes
7
— Good
79%
Harry Potter and the Goblet of Fire
36,725 votes
7
— Good
71%
Captain Marvel
35,269 votes
7
— Good
73%
Jumanji: Welcome to the Jungle
34,325 votes
7
— Good
74%
Split
32,522 votes
7
— Good
69%
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace
31,758 votes
7
— Good
66%
Justice League
31,608 votes
7
— Good
81%
The Imitation Game
30,620 votes
7
— Good
75%
Dunkirk
30,384 votes
7
— Good
73%
Ant-Man and the Wasp
30,096 votes
7
— Good
74%
Beauty and the Beast
28,517 votes
7
— Good
71%
Kingsman: The Golden Circle
28,448 votes
7
— Good
71%
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1
25,836 votes
7
— Good
77%
Zombieland
25,495 votes
7
— Good
68%
Jurassic World: Fallen Kingdom
25,248 votes
7
— Good
73%
Once Upon a Time… in Hollywood
24,964 votes
7
— Good
72%
10 Cloverfield Lane
24,542 votes
7
— Good
66%
Star Wars: The Rise of Skywalker
23,131 votes
7
— Good
74%
The Jungle Book
22,179 votes
7
— Good
69%
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
21,598 votes
7
— Good
79%
Ghostbusters
20,400 votes
7
— Good
78%
Back to the Future Part III
19,753 votes
7
— Good
79%
Beauty and the Beast
19,667 votes
7
— Good
83%
Green Book
19,142 votes
7
— Good
69%
Bird Box
18,770 votes
7
— Good
71%
Atomic Blonde
18,442 votes
7
— Good
72%
We're the Millers
17,535 votes
7
— Good
72%
Game Night
17,305 votes
7
— Good
69%
The Girl on the Train
16,881 votes
7
— Good
72%
The Lion King
16,151 votes
7
— Good
79%
Spotlight
16,079 votes
7
— Good
79%
Room
15,867 votes
7
— Good
75%
Upgrade
15,230 votes
7
— Good
69%
Black Panther: Wakanda Forever
14,866 votes
7
— Good
63%
Pixels
14,772 votes
7
— Good
75%
Bridge of Spies
14,719 votes
7
— Good
75%
Hell or High Water
14,364 votes
7
— Good
76%
Cruella
14,222 votes
7
— Good
72%
Cars 3
13,620 votes
7
— Good
76%
The Irishman
13,486 votes
7
— Good
73%
Lady Bird
12,685 votes
7
— Good
76%
Raya and the Last Dragon
12,269 votes
7
— Good
63%
Teenage Mutant Ninja Turtles
12,239 votes
7
— Good
79%
Kubo and the Two Strings
12,057 votes
7
— Good
76%
Onward
11,820 votes
7
— Good
73%
Crazy Rich Asians
10,363 votes
7
— Good
71%
Ready or Not
10,232 votes
7
— Good
68%
Annabelle: Creation
9,922 votes
7
— Good
80%
A Dog's Purpose
9,539 votes
7
— Good
78%
Marriage Story
9,178 votes
7
— Good
71%
Yesterday
9,081 votes
7
— Good
66%
No Hard Feelings
8,800 votes
7
— Good
67%
The Babadook
8,765 votes
7
— Good
72%
Wonka
8,487 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup