trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Azael Carrera
9
followers
Chihuahua, MX
34
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
545
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
8
9
10
82%
Deadpool
108,259 votes
6
— Fair
83%
Guardians of the Galaxy
96,190 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Interstellar
72,017 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Doctor Strange
65,649 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Logan
60,511 votes
9
— Superb
78%
Avatar
59,784 votes
8
— Great
65%
Suicide Squad
58,746 votes
3
— Bad
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,090 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Arrival
56,370 votes
9
— Superb
75%
Wonder Woman
56,364 votes
9
— Superb
84%
Avengers: Infinity War
55,844 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Spider-Man: Homecoming
52,520 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Martian
51,482 votes
8
— Great
79%
John Wick
50,951 votes
7
— Good
78%
Star Wars: The Force Awakens
50,646 votes
9
— Superb
79%
Moana
48,800 votes
9
— Superb
79%
Thor: Ragnarok
48,792 votes
7
— Good
84%
Avengers: Endgame
48,565 votes
7
— Good
81%
Joker
46,627 votes
9
— Superb
76%
Fantastic Beasts and Where to Find Them
46,362 votes
9
— Superb
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
46,361 votes
8
— Great
76%
Black Panther
46,199 votes
9
— Superb
79%
Rogue One: A Star Wars Story
46,054 votes
9
— Superb
79%
Mad Max: Fury Road
45,835 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Zootopia
44,506 votes
7
— Good
84%
Django Unchained
44,391 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Ant-Man
44,350 votes
8
— Great
79%
Captain America: The Winter Soldier
44,083 votes
8
— Great
66%
Batman v Superman: Dawn of Justice
43,176 votes
6
— Fair
80%
Inside Out
43,104 votes
9
— Superb
73%
Passengers
42,084 votes
4
— Poor
85%
Star Wars
41,649 votes
8
— Great
77%
Get Out
40,884 votes
9
— Superb
78%
Kingsman: The Secret Service
40,601 votes
8
— Great
71%
Jurassic World
40,489 votes
8
— Great
79%
Deadpool 2
40,344 votes
7
— Good
78%
Harry Potter and the Chamber of Secrets
39,716 votes
9
— Superb
76%
Baby Driver
39,637 votes
8
— Great
75%
The Hunger Games
39,380 votes
7
— Good
85%
Back to the Future
38,940 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
38,475 votes
10
— Totally Ninja!
71%
X-Men: Apocalypse
36,933 votes
7
— Good
86%
The Empire Strikes Back
36,818 votes
9
— Superb
82%
Inglourious Basterds
36,717 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Harry Potter and the Goblet of Fire
36,571 votes
7
— Good
76%
Ready Player One
36,377 votes
9
— Superb
79%
Dune
36,006 votes
8
— Great
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
35,963 votes
8
— Great
72%
Captain Marvel
35,163 votes
7
— Good
82%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
34,974 votes
9
— Superb
78%
Harry Potter and the Order of the Phoenix
34,697 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Big Hero 6
34,238 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Jumanji: Welcome to the Jungle
34,228 votes
7
— Good
72%
Star Wars: The Last Jedi
34,005 votes
9
— Superb
78%
Harry Potter and the Half-Blood Prince
33,977 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The Revenant
33,777 votes
9
— Superb
85%
Parasite
33,760 votes
8
— Great
76%
The Hunger Games: Catching Fire
33,572 votes
8
— Great
75%
Now You See Me
33,463 votes
4
— Poor
84%
Return of the Jedi
33,114 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
3
8
9
10
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup