trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Azaza3l
1
follower
Bratislava
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
302
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
6
78%
Doctor Strange
66,028 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Thor: Ragnarok
49,077 votes
9
— Superb
77%
John Wick: Chapter 2
48,503 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Frozen
48,289 votes
8
— Great
76%
Fantastic Beasts and Where to Find Them
46,539 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Back to the Future
39,305 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Finding Nemo
39,559 votes
9
— Superb
76%
Baby Driver
39,928 votes
7
— Good
77%
The Revenant
33,955 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Jumanji: Welcome to the Jungle
34,405 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Star Wars: The Last Jedi
34,220 votes
8
— Great
70%
Venom
33,867 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Blade Runner 2049
32,129 votes
8
— Great
71%
Kong: Skull Island
33,238 votes
6
— Fair
77%
Home Alone
30,760 votes
9
— Superb
76%
John Wick: Chapter 3 - Parabellum
28,117 votes
9
— Superb
73%
Cars
26,818 votes
8
— Great
77%
Zombieland
25,581 votes
8
— Great
81%
Back to the Future Part II
24,377 votes
8
— Great
72%
The Fate of the Furious
24,796 votes
8
— Great
68%
Jurassic World: Fallen Kingdom
25,326 votes
8
— Great
67%
Alien: Covenant
24,730 votes
8
— Great
73%
The Shape of Water
22,403 votes
8
— Great
76%
Alita: Battle Angel
21,830 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Jack Reacher: Never Go Back
22,392 votes
8
— Great
63%
Assassin's Creed
23,456 votes
9
— Superb
72%
Oblivion
21,762 votes
9
— Superb
69%
Life
21,937 votes
7
— Good
79%
Ghostbusters
20,487 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Maleficent
21,203 votes
10
— Totally Ninja!
62%
Ghostbusters
22,479 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Back to the Future Part III
19,828 votes
8
— Great
69%
Tomb Raider
20,580 votes
9
— Superb
65%
Baywatch
20,036 votes
7
— Good
80%
Groundhog Day
17,500 votes
8
— Great
72%
Game Night
17,349 votes
7
— Good
74%
The Man from U.N.C.L.E.
16,422 votes
8
— Great
80%
2001: A Space Odyssey
15,809 votes
7
— Good
70%
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw
16,498 votes
6
— Fair
74%
The Intern
15,997 votes
9
— Superb
76%
The Curious Case of Benjamin Button
15,652 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Upgrade
15,290 votes
10
— Totally Ninja!
64%
The Meg
16,273 votes
7
— Good
71%
Why Him?
15,272 votes
8
— Great
69%
It Chapter Two
15,504 votes
8
— Great
68%
Rampage
15,557 votes
7
— Good
67%
xXx: Return of Xander Cage
15,364 votes
7
— Good
66%
Cars 2
15,366 votes
8
— Great
63%
Ad Astra
15,630 votes
6
— Fair
70%
Red Sparrow
14,712 votes
7
— Good
70%
Zombieland: Double Tap
14,279 votes
7
— Good
64%
Men in Black: International
14,700 votes
10
— Totally Ninja!
74%
RED
13,588 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Godzilla: King of the Monsters
14,353 votes
9
— Superb
69%
Underworld: Blood Wars
13,827 votes
7
— Good
78%
Moon
12,942 votes
8
— Great
64%
Geostorm
14,053 votes
7
— Good
75%
Love Actually
12,851 votes
8
— Great
66%
Resident Evil: The Final Chapter
13,624 votes
8
— Great
71%
American Pie
12,835 votes
8
— Great
1
2
3
4
5
6
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup