Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
SFB
0
Followers
0
Following
Arlington, Virginia
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
54
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
81%
Joker
48,474 votes
7
— Good
81%
Spider-Man: No Way Home
32,234 votes
7
— Good
81%
1917
25,457 votes
7
— Good
66%
Star Wars: The Rise of Skywalker
23,608 votes
7
— Good
81%
Ford v Ferrari
19,500 votes
7
— Good
70%
Jumanji: The Next Level
18,690 votes
7
— Good
69%
It Chapter Two
15,812 votes
7
— Good
68%
Terminator: Dark Fate
14,925 votes
7
— Good
70%
Bad Boys for Life
14,653 votes
7
— Good
70%
Zombieland: Double Tap
14,512 votes
7
— Good
70%
Sonic the Hedgehog
14,405 votes
7
— Good
76%
The Irishman
13,771 votes
7
— Good
71%
Extraction
13,027 votes
7
— Good
72%
El Camino: A Breaking Bad Movie
12,824 votes
7
— Good
70%
The Adam Project
12,091 votes
7
— Good
65%
Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore
10,857 votes
7
— Good
66%
Bloodshot
10,753 votes
7
— Good
72%
Maleficent: Mistress of Evil
10,017 votes
7
— Good
68%
The Hunt
8,884 votes
7
— Good
66%
Rambo: Last Blood
8,834 votes
7
— Good
65%
Code 8
7,600 votes
7
— Good
66%
Dolittle
7,303 votes
7
— Good
71%
21 Bridges
6,157 votes
7
— Good
77%
Dark Waters
5,811 votes
7
— Good
62%
Ava
5,848 votes
7
— Good
73%
The Croods: A New Age
5,112 votes
7
— Good
73%
The Call of the Wild
5,105 votes
7
— Good
75%
Hustle
5,013 votes
7
— Good
80%
Just Mercy
4,391 votes
7
— Good
81%
Togo
3,736 votes
7
— Good
65%
The Contractor
3,715 votes
7
— Good
76%
The Banker
3,069 votes
7
— Good
72%
Belfast
3,009 votes
7
— Good
72%
Black and Blue
2,876 votes
7
— Good
60%
Peninsula
3,071 votes
7
— Good
58%
Gretel & Hansel
3,132 votes
7
— Good
58%
2067
2,242 votes
7
— Good
64%
All the Old Knives
2,045 votes
7
— Good
66%
The Postcard Killings
1,882 votes
7
— Good
62%
The Rhythm Section
1,802 votes
7
— Good
61%
Black Crab
1,771 votes
7
— Good
77%
The Last Full Measure
1,519 votes
7
— Good
62%
The Wolf of Snow Hollow
1,464 votes
7
— Good
65%
Lost Girls
1,347 votes
7
— Good
55%
Rogue
1,395 votes
7
— Good
72%
Danger Close: The Battle of Long Tan
1,176 votes
7
— Good
61%
Primal
1,277 votes
7
— Good
67%
The Kid
966 votes
7
— Good
51%
Survive the Night
1,025 votes
7
— Good
62%
True History of the Kelly Gang
785 votes
7
— Good
59%
Waiting for the Barbarians
636 votes
7
— Good
60%
Human Capital
430 votes
7
— Good
62%
Boon
344 votes
7
— Good
65%
The Lost Husband
319 votes
7
— Good
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch