trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Chris Bagwell
0
followers
New York, New York
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
107
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Game of Thrones
131,561 votes
9
— Superb
79%
The Big Bang Theory
61,170 votes
8
— Great
89%
Sherlock
47,271 votes
9
— Superb
85%
Friends
41,511 votes
6
— Fair
81%
How I Met Your Mother
41,613 votes
7
— Good
84%
Dexter
39,132 votes
8
— Great
86%
The Office
27,527 votes
9
— Superb
91%
Chernobyl
26,217 votes
9
— Superb
82%
Modern Family
25,409 votes
9
— Superb
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,111 votes
9
— Superb
81%
Prison Break
22,834 votes
8
— Great
79%
Orange Is the New Black
23,008 votes
7
— Good
84%
The Queen's Gambit
18,164 votes
8
— Great
85%
Parks and Recreation
17,508 votes
8
— Great
91%
Band of Brothers
16,587 votes
9
— Superb
85%
Sons of Anarchy
17,114 votes
8
— Great
82%
The Good Place
13,809 votes
8
— Great
84%
Scrubs
13,408 votes
9
— Superb
86%
The IT Crowd
13,123 votes
9
— Superb
74%
Heroes
13,741 votes
8
— Great
84%
Arrested Development
12,623 votes
7
— Good
84%
Mindhunter
12,178 votes
9
— Superb
85%
Archer
11,487 votes
8
— Great
82%
Sense8
11,414 votes
8
— Great
77%
The End of the F***ing World
11,049 votes
6
— Fair
82%
Love, Death & Robots
9,825 votes
8
— Great
82%
Criminal Minds
9,257 votes
8
— Great
73%
Moon Knight
9,630 votes
8
— Great
81%
Bob's Burgers
7,361 votes
8
— Great
73%
The Following
6,832 votes
7
— Good
76%
iZombie
6,468 votes
5
— Meh
80%
Killing Eve
6,296 votes
9
— Superb
81%
Malcolm in the Middle
6,104 votes
8
— Great
79%
Merlin
6,130 votes
6
— Fair
78%
Bodyguard
5,783 votes
8
— Great
77%
Limitless
5,783 votes
6
— Fair
79%
Alice in Borderland
5,528 votes
8
— Great
76%
Almost Human
5,386 votes
5
— Meh
72%
Scorpion
5,312 votes
6
— Fair
91%
Planet Earth
4,725 votes
9
— Superb
76%
A Series of Unfortunate Events
5,061 votes
5
— Meh
75%
Constantine
5,001 votes
7
— Good
83%
What We Do in the Shadows
4,741 votes
9
— Superb
77%
The Sinner
4,857 votes
7
— Good
80%
After Life
4,687 votes
8
— Great
64%
Ms. Marvel
5,108 votes
6
— Fair
76%
Santa Clarita Diet
4,606 votes
6
— Fair
84%
Utopia
4,087 votes
9
— Superb
74%
Maniac
4,209 votes
6
— Fair
80%
The Office
4,017 votes
7
— Good
81%
Leverage
3,894 votes
7
— Good
80%
Ash vs Evil Dead
3,870 votes
6
— Fair
80%
Making a Murderer
3,835 votes
7
— Good
82%
Mr. Bean
3,655 votes
8
— Great
77%
Humans
3,665 votes
5
— Meh
73%
1899
3,663 votes
7
— Good
81%
The Inbetweeners
3,304 votes
8
— Great
65%
Space Force
3,707 votes
5
— Meh
78%
The Middle
3,209 votes
6
— Fair
75%
Baby Reindeer
3,152 votes
5
— Meh
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup