trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Mitko Altndziev
1
follower
Strumica, Strumica
39
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
197
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
84%
Avengers: Endgame
48,987 votes
9
— Superb
83%
Green Book
19,233 votes
9
— Superb
82%
Deadpool
108,930 votes
9
— Superb
81%
The Father
5,911 votes
9
— Superb
81%
Joker
47,042 votes
9
— Superb
80%
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
34,380 votes
9
— Superb
80%
Gone Girl
32,813 votes
9
— Superb
80%
The Bourne Identity
22,469 votes
9
— Superb
79%
Everything Everywhere All at Once
22,965 votes
9
— Superb
79%
Guardians of the Galaxy Volume 3
18,066 votes
9
— Superb
79%
Casino Royale
21,358 votes
9
— Superb
78%
The Hobbit: An Unexpected Journey
36,179 votes
9
— Superb
78%
Avatar
60,175 votes
9
— Superb
78%
The Hobbit: The Desolation of Smaug
29,869 votes
9
— Superb
77%
Die Hard: With a Vengeance
13,034 votes
9
— Superb
77%
Hotel Mumbai
3,862 votes
9
— Superb
77%
Instant Family
8,122 votes
9
— Superb
77%
Blade Runner 2049
32,115 votes
9
— Superb
77%
Skyfall
24,270 votes
9
— Superb
77%
La La Land
24,851 votes
9
— Superb
77%
The Accountant
30,966 votes
9
— Superb
77%
Mission: Impossible - Fallout
22,403 votes
9
— Superb
76%
Rise of the Planet of the Apes
21,164 votes
9
— Superb
76%
The Whale
7,781 votes
9
— Superb
76%
Nobody
19,415 votes
9
— Superb
76%
Dawn of the Planet of the Apes
22,014 votes
9
— Superb
76%
Cruella
14,274 votes
9
— Superb
76%
John Wick: Chapter 4
16,513 votes
9
— Superb
76%
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
24,881 votes
9
— Superb
76%
Alita: Battle Angel
21,819 votes
9
— Superb
75%
The Hobbit: The Battle of the Five Armies
25,383 votes
9
— Superb
75%
Now You See Me
33,636 votes
9
— Superb
75%
The Age of Adaline
8,811 votes
9
— Superb
75%
Southpaw
8,671 votes
9
— Superb
75%
Pitch Perfect
14,772 votes
9
— Superb
75%
Shot Caller
7,127 votes
9
— Superb
75%
The Social Dilemma
4,588 votes
9
— Superb
75%
Ip Man 4: The Finale
2,999 votes
9
— Superb
75%
Spider-Man
26,634 votes
9
— Superb
75%
Rescued by Ruby
622 votes
9
— Superb
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
21,473 votes
9
— Superb
74%
Ip Man 3
3,872 votes
9
— Superb
74%
Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves
13,992 votes
9
— Superb
74%
Den of Thieves
9,611 votes
9
— Superb
74%
The Foreigner
9,978 votes
9
— Superb
74%
Fast Five
15,075 votes
9
— Superb
73%
The Christmas Chronicles
4,718 votes
9
— Superb
73%
The Call of the Wild
5,017 votes
9
— Superb
73%
The Shape of Water
22,400 votes
9
— Superb
73%
Missing
3,537 votes
9
— Superb
73%
American Made
15,901 votes
9
— Superb
73%
Once Upon a Time… in Hollywood
25,064 votes
9
— Superb
73%
Furious 7
19,537 votes
9
— Superb
73%
Wrath of Man
12,520 votes
9
— Superb
73%
Passengers
42,266 votes
9
— Superb
73%
The Beekeeper
12,321 votes
9
— Superb
72%
The Menu
14,570 votes
9
— Superb
72%
Peter Rabbit
5,198 votes
9
— Superb
72%
Tenet
25,675 votes
9
— Superb
72%
Glass Onion: A Knives Out Mystery
15,534 votes
9
— Superb
1
2
3
4
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup