trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Mitko Altndziev
1
follower
Strumica, Strumica
39
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
38
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
131,356 votes
10
— Totally Ninja!
92%
Breaking Bad
97,488 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Stranger Things
53,045 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Dexter
39,084 votes
8
— Great
83%
Westworld
25,884 votes
8
— Great
84%
Vikings
25,519 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Prison Break
22,796 votes
8
— Great
77%
The 100
20,129 votes
8
— Great
78%
Squid Game
19,754 votes
9
— Superb
84%
The Queen's Gambit
18,108 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Money Heist
17,286 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Hannibal
15,097 votes
9
— Superb
83%
Ozark
12,795 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Pretty Little Liars
8,907 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Crown
7,213 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Revenge
7,094 votes
9
— Superb
75%
Lost in Space
6,907 votes
9
— Superb
75%
Blindspot
6,762 votes
8
— Great
76%
Lupin
6,002 votes
9
— Superb
78%
Nikita
4,325 votes
9
— Superb
76%
Dexter: New Blood
4,241 votes
9
— Superb
75%
Carnival Row
3,994 votes
8
— Great
74%
The Outsider
3,376 votes
7
— Good
72%
The Undoing
2,666 votes
9
— Superb
76%
Hanna
2,578 votes
8
— Great
73%
3%
2,276 votes
9
— Superb
66%
Man Vs Bee
1,762 votes
8
— Great
76%
The Act
1,526 votes
9
— Superb
70%
Messiah
1,504 votes
7
— Good
69%
Fool Me Once
1,441 votes
9
— Superb
71%
Berlin
1,272 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Innocent
1,191 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Stay Close
868 votes
9
— Superb
65%
The Woods
385 votes
9
— Superb
64%
Hold Tight
222 votes
8
— Great
71%
Four Weddings and a Funeral
202 votes
7
— Good
77%
Undercover
112 votes
9
— Superb
82%
South Wind
41 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup