trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
bardakoff
17
followers
Kolpashevo, Tomskaya Oblast'
51
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
435
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
6
7
8
82%
Deadpool
108,259 votes
7
— Good
78%
Star Wars: The Force Awakens
50,646 votes
7
— Good
81%
The Wolf of Wall Street
48,948 votes
7
— Good
77%
John Wick: Chapter 2
48,205 votes
7
— Good
75%
Frozen
48,074 votes
7
— Good
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
46,362 votes
7
— Good
79%
Rogue One: A Star Wars Story
46,054 votes
7
— Good
79%
Mad Max: Fury Road
45,837 votes
7
— Good
84%
WALL·E
40,406 votes
7
— Good
73%
Iron Man 2
40,180 votes
7
— Good
78%
Harry Potter and the Chamber of Secrets
39,717 votes
7
— Good
75%
The Hunger Games
39,380 votes
7
— Good
85%
Back to the Future
38,941 votes
7
— Good
81%
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
38,475 votes
7
— Good
86%
The Empire Strikes Back
36,818 votes
7
— Good
79%
Harry Potter and the Goblet of Fire
36,571 votes
7
— Good
82%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
34,974 votes
7
— Good
78%
Harry Potter and the Order of the Phoenix
34,697 votes
7
— Good
73%
Jumanji: Welcome to the Jungle
34,228 votes
7
— Good
80%
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
34,073 votes
7
— Good
78%
Harry Potter and the Half-Blood Prince
33,978 votes
7
— Good
85%
Parasite
33,762 votes
7
— Good
76%
The Hunger Games: Catching Fire
33,572 votes
7
— Good
84%
Return of the Jedi
33,114 votes
7
— Good
71%
Kong: Skull Island
33,072 votes
7
— Good
79%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
33,049 votes
7
— Good
80%
Knives Out
32,471 votes
7
— Good
74%
Split
32,440 votes
7
— Good
69%
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace
31,644 votes
7
— Good
78%
Titanic
30,597 votes
7
— Good
77%
Home Alone
30,572 votes
7
— Good
77%
Ex Machina
30,555 votes
7
— Good
81%
The Imitation Game
30,509 votes
7
— Good
75%
Dunkirk
30,296 votes
7
— Good
82%
V for Vendetta
30,085 votes
7
— Good
78%
The Hobbit: The Desolation of Smaug
29,722 votes
7
— Good
75%
Gravity
29,686 votes
7
— Good
70%
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones
28,483 votes
7
— Good
82%
The Truman Show
28,440 votes
7
— Good
82%
Die Hard
27,143 votes
7
— Good
73%
Cars
26,606 votes
7
— Good
75%
Star Trek Beyond
26,472 votes
7
— Good
86%
The Green Mile
26,345 votes
7
— Good
75%
The Matrix Reloaded
26,128 votes
7
— Good
71%
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1
25,737 votes
7
— Good
75%
Despicable Me 2
25,370 votes
7
— Good
63%
The Mummy
25,223 votes
7
— Good
78%
Toy Story 2
25,177 votes
7
— Good
76%
300
25,008 votes
7
— Good
72%
The Fate of the Furious
24,702 votes
7
— Good
70%
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2
24,607 votes
7
— Good
72%
10 Cloverfield Lane
24,479 votes
7
— Good
70%
Minions
24,383 votes
7
— Good
76%
Sherlock Holmes
24,066 votes
7
— Good
74%
Brave
24,020 votes
7
— Good
74%
War for the Planet of the Apes
23,568 votes
7
— Good
69%
Spectre
23,156 votes
7
— Good
64%
Independence Day: Resurgence
22,900 votes
7
— Good
80%
The Bourne Identity
22,301 votes
7
— Good
73%
The Nice Guys
22,112 votes
7
— Good
1
2
3
6
7
8
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup