trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
bardakoff
17
followers
Kolpashevo, Tomskaya Oblast'
51
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
32
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
91%
The Sopranos
15,161 votes
7
— Good
89%
Sherlock
47,123 votes
7
— Good
86%
Top Gear
7,227 votes
7
— Good
86%
Dark
17,019 votes
7
— Good
85%
Friends
41,331 votes
7
— Good
84%
Vikings
25,453 votes
7
— Good
84%
Boardwalk Empire
9,087 votes
7
— Good
84%
Snowfall
1,706 votes
7
— Good
84%
Scrubs
13,369 votes
7
— Good
82%
Broadchurch
5,896 votes
7
— Good
82%
Homeland
24,458 votes
7
— Good
82%
Mare of Easttown
5,280 votes
7
— Good
82%
The Killing
5,856 votes
7
— Good
82%
Columbo
1,363 votes
7
— Good
82%
Castle
11,664 votes
7
— Good
81%
Ray Donovan
5,629 votes
7
— Good
79%
Elementary
12,570 votes
7
— Good
79%
The Big Bang Theory
60,981 votes
7
— Good
79%
Bones
9,825 votes
7
— Good
78%
Family Guy
18,841 votes
7
— Good
77%
Pagan Peak
375 votes
7
— Good
77%
Masters of Sex
2,867 votes
7
— Good
76%
The Twelve Chairs
44 votes
7
— Good
74%
Murder, She Wrote
653 votes
7
— Good
74%
Vinyl
1,098 votes
7
— Good
74%
Beavis and Butt-Head
1,140 votes
7
— Good
72%
Dublin Murders
427 votes
7
— Good
69%
Green Frontier
100 votes
7
— Good
66%
Meet the Drug Lords: Inside the Real Narcos
48 votes
7
— Good
66%
The Rain
2,743 votes
7
— Good
55%
Peppa Pig
292 votes
7
— Good
53%
The White Guard
9 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup