trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Radovan Grznarik
VIP
0
followers
Bratislava, Bratislava Region
47
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
372
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
5
6
7
82%
Deadpool
108,869 votes
7
— Good
85%
Interstellar
72,702 votes
3
— Bad
86%
Inception
71,892 votes
8
— Great
78%
Doctor Strange
65,974 votes
9
— Superb
81%
The Avengers
65,506 votes
4
— Poor
87%
The Matrix
61,698 votes
8
— Great
77%
Arrival
56,727 votes
8
— Great
81%
Iron Man
54,048 votes
6
— Fair
79%
John Wick
51,347 votes
9
— Superb
87%
Fight Club
49,633 votes
7
— Good
81%
The Wolf of Wall Street
49,340 votes
8
— Great
77%
John Wick: Chapter 2
48,470 votes
8
— Great
81%
Joker
47,014 votes
9
— Superb
86%
Forrest Gump
44,237 votes
8
— Great
91%
The Shawshank Redemption
42,677 votes
9
— Superb
84%
WALL·E
40,688 votes
7
— Good
85%
Back to the Future
39,261 votes
8
— Great
71%
X-Men: Apocalypse
37,080 votes
8
— Great
82%
Inglourious Basterds
37,006 votes
7
— Good
85%
Se7en
34,467 votes
7
— Good
73%
Jumanji: Welcome to the Jungle
34,386 votes
7
— Good
80%
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
34,358 votes
8
— Great
71%
Kong: Skull Island
33,223 votes
8
— Great
77%
Ex Machina
30,792 votes
7
— Good
82%
V for Vendetta
30,268 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Gravity
29,824 votes
3
— Bad
71%
World War Z
29,746 votes
7
— Good
67%
Lucy
29,138 votes
7
— Good
82%
The Truman Show
28,762 votes
7
— Good
76%
John Wick: Chapter 3 - Parabellum
28,094 votes
8
— Great
72%
The Maze Runner
28,015 votes
6
— Fair
71%
Now You See Me 2
27,935 votes
4
— Poor
81%
Kill Bill: Vol. 1
27,809 votes
8
— Great
76%
The Hangover
27,605 votes
7
— Good
84%
Alien
27,352 votes
8
— Great
82%
Die Hard
27,318 votes
8
— Great
75%
The Matrix Reloaded
26,297 votes
8
— Great
77%
Zombieland
25,567 votes
7
— Good
85%
Terminator 2: Judgment Day
25,417 votes
8
— Great
83%
Raiders of the Lost Ark
25,228 votes
7
— Good
74%
I Am Legend
24,994 votes
8
— Great
84%
Léon: The Professional
24,826 votes
8
— Great
70%
Prometheus
24,438 votes
8
— Great
81%
Back to the Future Part II
24,350 votes
8
— Great
77%
Men in Black
24,092 votes
7
— Good
81%
The Fifth Element
23,738 votes
8
— Great
63%
Assassin's Creed
23,447 votes
7
— Good
64%
Independence Day: Resurgence
22,976 votes
6
— Fair
80%
The Terminator
22,898 votes
9
— Superb
71%
The Matrix Revolutions
22,530 votes
7
— Good
65%
The Incredible Hulk
22,468 votes
5
— Meh
74%
The Jungle Book
22,214 votes
7
— Good
71%
Doctor Strange in the Multiverse of Madness
21,529 votes
7
— Good
83%
Good Will Hunting
21,408 votes
7
— Good
68%
Annihilation
21,089 votes
7
— Good
76%
Watchmen
21,006 votes
8
— Great
80%
Kill Bill: Vol. 2
20,541 votes
8
— Great
73%
I, Robot
20,522 votes
8
— Great
76%
Kung Fu Panda
20,283 votes
8
— Great
83%
Aliens
20,249 votes
8
— Great
1
2
3
5
6
7
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup