trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Barnock
2
followers
México
39
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
43
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
Breaking Bad
97,175 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Game of Thrones
131,042 votes
8
— Great
89%
Sherlock
47,106 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Rick and Morty
29,371 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Better Call Saul
25,020 votes
9
— Superb
86%
The Office
27,305 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Parks and Recreation
17,414 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mad Men
11,293 votes
7
— Good
85%
Narcos
14,868 votes
9
— Superb
85%
Friends
41,314 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Stranger Things
52,860 votes
9
— Superb
85%
The Marvelous Mrs. Maisel
4,811 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mr. Robot
26,642 votes
9
— Superb
84%
House of Cards
24,215 votes
7
— Good
84%
Community
20,237 votes
7
— Good
84%
Dexter
38,989 votes
7
— Good
84%
The Queen's Gambit
18,017 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Marvel's Daredevil
22,628 votes
9
— Superb
84%
Suits
24,223 votes
6
— Fair
83%
Supernatural
24,898 votes
6
— Fair
83%
Westworld
25,808 votes
9
— Superb
83%
The Haunting of Hill House
10,664 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Modern Family
25,272 votes
8
— Great
82%
Money Heist
17,214 votes
8
— Great
81%
Malcolm in the Middle
6,074 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Hacks
1,389 votes
9
— Superb
81%
How I Met Your Mother
41,428 votes
8
— Great
80%
Sex Education
13,647 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Law & Order: Special Victims Unit
3,827 votes
9
— Superb
80%
Watchmen
7,062 votes
9
— Superb
80%
American Crime Story
3,840 votes
8
— Great
79%
The Walking Dead
65,742 votes
9
— Superb
79%
American Horror Story
19,196 votes
4
— Poor
79%
The Big Bang Theory
60,963 votes
8
— Great
78%
Raising Hope
2,585 votes
7
— Good
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,065 votes
7
— Good
77%
Star Wars: Clone Wars
1,315 votes
10
— Totally Ninja!
76%
GLOW
2,711 votes
8
— Great
76%
Mythic Quest
2,392 votes
9
— Superb
75%
Ballers
2,926 votes
6
— Fair
75%
The Alienist
2,708 votes
9
— Superb
75%
Red Oaks
514 votes
10
— Totally Ninja!
69%
The Book of Boba Fett
7,096 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup