trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Belenus Lugh
1
follower
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
68
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
80%
Inside Out
43,837 votes
7
— Good
80%
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
34,274 votes
7
— Good
76%
Kick-Ass
21,419 votes
7
— Good
81%
Oppenheimer
21,307 votes
7
— Good
73%
21 Jump Street
20,048 votes
7
— Good
78%
Scott Pilgrim vs. the World
19,447 votes
7
— Good
77%
Fury
18,875 votes
7
— Good
75%
Mission: Impossible - Ghost Protocol
17,275 votes
7
— Good
66%
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)
17,251 votes
7
— Good
79%
Hot Fuzz
16,959 votes
7
— Good
71%
22 Jump Street
16,882 votes
7
— Good
73%
Hotel Transylvania
15,748 votes
7
— Good
74%
The Super Mario Bros. Movie
15,525 votes
7
— Good
75%
Predestination
14,232 votes
7
— Good
72%
Hotel Transylvania 2
14,026 votes
7
— Good
74%
Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves
13,926 votes
7
— Good
72%
Ghostbusters: Afterlife
13,180 votes
7
— Good
80%
The King's Speech
12,827 votes
7
— Good
80%
The Goonies
12,689 votes
7
— Good
74%
Batman
12,148 votes
7
— Good
77%
Total Recall
11,822 votes
7
— Good
71%
The World's End
11,496 votes
7
— Good
67%
Indiana Jones and the Dial of Destiny
11,179 votes
7
— Good
75%
Gremlins
11,160 votes
7
— Good
79%
The Game
11,112 votes
7
— Good
77%
The Emperor's New Groove
10,526 votes
7
— Good
77%
What We Do in the Shadows
10,261 votes
7
— Good
71%
Batman Returns
10,009 votes
7
— Good
75%
Starship Troopers
9,994 votes
7
— Good
77%
Lord of War
9,723 votes
7
— Good
76%
Interview with the Vampire
9,528 votes
7
— Good
74%
From Dusk Till Dawn
9,363 votes
7
— Good
73%
Face/Off
9,096 votes
7
— Good
72%
Chronicle
8,993 votes
7
— Good
71%
Ghostbusters II
8,857 votes
7
— Good
64%
Fast X
8,353 votes
7
— Good
71%
The Grinch
8,072 votes
7
— Good
73%
Elemental
7,968 votes
7
— Good
76%
Beverly Hills Cop
7,777 votes
7
— Good
66%
The Killer
6,766 votes
7
— Good
79%
A Few Good Men
6,651 votes
7
— Good
62%
Cocaine Bear
6,345 votes
7
— Good
67%
Ghostbusters: Frozen Empire
6,027 votes
7
— Good
74%
RocknRolla
5,423 votes
7
— Good
71%
Beverly Hills Cop II
4,906 votes
7
— Good
72%
ParaNorman
4,647 votes
7
— Good
72%
Smallfoot
4,586 votes
7
— Good
80%
Justice League: The Flashpoint Paradox
4,226 votes
7
— Good
74%
The Woman King
4,081 votes
7
— Good
73%
Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem
3,720 votes
7
— Good
70%
Kung Fu Panda 4
3,517 votes
7
— Good
70%
DC League of Super-Pets
3,306 votes
7
— Good
73%
Migration
3,103 votes
7
— Good
74%
Justice League vs. Teen Titans
2,943 votes
7
— Good
69%
They Cloned Tyrone
2,123 votes
7
— Good
72%
Justice League: Gods and Monsters
1,947 votes
7
— Good
74%
The Burial
1,875 votes
7
— Good
73%
The Rainmaker
1,820 votes
7
— Good
61%
Candy Cane Lane
1,423 votes
7
— Good
77%
Marcel the Shell with Shoes On
1,381 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup