trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Benilin
4
followers
India
23
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
37
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
87%
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
53,141 votes
8
— Great
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
46,741 votes
8
— Great
86%
Pulp Fiction
43,625 votes
8
— Great
84%
Star Wars
41,957 votes
8
— Great
82%
Inglourious Basterds
37,019 votes
8
— Great
81%
Spider-Man: No Way Home
31,276 votes
8
— Great
83%
Hacksaw Ridge
30,703 votes
8
— Great
85%
The Silence of the Lambs
28,705 votes
8
— Great
88%
The Godfather
28,514 votes
8
— Great
81%
Kill Bill: Vol. 1
27,822 votes
8
— Great
79%
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
21,524 votes
8
— Great
75%
Avatar: The Way of Water
18,945 votes
8
— Great
77%
Zack Snyder's Justice League
17,025 votes
8
— Great
62%
2012
16,947 votes
8
— Great
78%
The Gentlemen
16,437 votes
8
— Great
79%
Taxi Driver
14,665 votes
8
— Great
83%
Psycho
11,538 votes
8
— Great
73%
Killers of the Flower Moon
8,390 votes
8
— Great
77%
Godzilla Minus One
6,661 votes
8
— Great
81%
The Father
5,910 votes
8
— Great
81%
CODA
5,599 votes
8
— Great
73%
BlackBerry
2,778 votes
8
— Great
71%
Exhuma
679 votes
8
— Great
74%
K.G.F: Chapter 2
608 votes
8
— Great
76%
Vikram
553 votes
8
— Great
80%
Manjummel Boys
270 votes
8
— Great
76%
Aavesham
246 votes
8
— Great
71%
Madgaon Express
192 votes
8
— Great
77%
Ayyappanum Koshiyum
135 votes
8
— Great
75%
Romancham
132 votes
8
— Great
71%
Varathan
61 votes
8
— Great
79%
Kadaisi Vivasayi
54 votes
8
— Great
76%
Maharaja
48 votes
8
— Great
77%
Oththa Seruppu Size 7
36 votes
8
— Great
60%
Pebbles
21 votes
8
— Great
71%
Swathi Mutthina Male Haniye
7 votes
8
— Great
84%
Veedu
5 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup