trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Bennis Dennis
1
Follower
0
Following
Malvern, Victoria
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
44
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
82%
Deadpool
110,200 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Guardians of the Galaxy
97,274 votes
9
— Superb
84%
Avengers: Infinity War
56,708 votes
8
— Great
76%
Spider-Man: Homecoming
53,090 votes
9
— Superb
79%
John Wick
51,783 votes
9
— Superb
84%
Avengers: Endgame
49,400 votes
8
— Great
81%
The Wolf of Wall Street
49,752 votes
8
— Great
79%
Moana
49,297 votes
8
— Great
77%
John Wick: Chapter 2
48,750 votes
9
— Superb
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
47,087 votes
9
— Superb
79%
Deadpool 2
41,501 votes
8
— Great
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
36,574 votes
8
— Great
78%
Harry Potter and the Half-Blood Prince
34,451 votes
9
— Superb
71%
Captain Marvel
35,551 votes
8
— Great
73%
Jumanji: Welcome to the Jungle
34,561 votes
6
— Fair
72%
Aquaman
31,749 votes
7
— Good
81%
Bohemian Rhapsody
29,172 votes
7
— Good
72%
Ant-Man and the Wasp
30,309 votes
7
— Good
76%
John Wick: Chapter 3 - Parabellum
28,314 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Top Gun: Maverick
25,493 votes
9
— Superb
77%
The Lego Movie
23,772 votes
9
— Superb
72%
Shazam!
24,515 votes
7
— Good
79%
Everything Everywhere All at Once
23,296 votes
7
— Good
75%
Avatar: The Way of Water
19,182 votes
6
— Fair
77%
A Star Is Born
18,896 votes
9
— Superb
76%
John Wick: Chapter 4
16,806 votes
9
— Superb
72%
The Menu
14,780 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Black Panther: Wakanda Forever
15,074 votes
7
— Good
67%
Nope
12,575 votes
9
— Superb
74%
Rocketman
9,688 votes
8
— Great
71%
Yesterday
9,137 votes
8
— Great
65%
Murder Mystery
9,538 votes
5
— Meh
70%
The Unbearable Weight of Massive Talent
7,750 votes
9
— Superb
69%
Fresh
3,607 votes
7
— Good
68%
Emily the Criminal
3,563 votes
7
— Good
72%
Only Lovers Left Alive
3,007 votes
7
— Good
70%
Weird: The Al Yankovic Story
2,932 votes
8
— Great
69%
Bottoms
2,356 votes
9
— Superb
66%
Reality
1,229 votes
6
— Fair
74%
Mrs. Harris Goes to Paris
1,106 votes
9
— Superb
73%
Cha Cha Real Smooth
1,102 votes
7
— Good
68%
Nitram
426 votes
5
— Meh
74%
Rolling Thunder Revue: A Bob Dylan Story by Martin Scorsese
238 votes
6
— Fair
73%
The Search for General Tso
123 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup