trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
berrysoda
VIP
7
2
followers
Pangeaa
29
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
67
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
75%
Wonder Woman
56,461 votes
7
— Good
76%
Spider-Man: Homecoming
52,658 votes
7
— Good
79%
Thor: Ragnarok
48,931 votes
7
— Good
76%
Spider-Man: Far From Home
33,211 votes
7
— Good
68%
Ghost in the Shell
26,553 votes
7
— Good
74%
Brave
24,079 votes
7
— Good
66%
Star Wars: The Rise of Skywalker
23,126 votes
7
— Good
70%
Solo: A Star Wars Story
22,180 votes
7
— Good
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
21,384 votes
7
— Good
75%
Avatar: The Way of Water
18,811 votes
7
— Good
70%
Us
15,389 votes
7
— Good
75%
Upgrade
15,222 votes
7
— Good
73%
Blade
13,551 votes
7
— Good
66%
The Flash
11,234 votes
7
— Good
73%
Underworld
11,213 votes
7
— Good
68%
The Northman
11,038 votes
7
— Good
66%
The King's Man
10,646 votes
7
— Good
70%
The Creator
10,562 votes
7
— Good
71%
Ready or Not
10,227 votes
7
— Good
69%
Warm Bodies
9,604 votes
7
— Good
68%
Lights Out
9,274 votes
7
— Good
77%
First Blood
8,871 votes
7
— Good
65%
Van Helsing
8,827 votes
7
— Good
67%
M3GAN
8,432 votes
7
— Good
70%
Legend
8,034 votes
7
— Good
69%
Sinister
8,008 votes
7
— Good
70%
Sonic the Hedgehog 2
7,445 votes
7
— Good
69%
Event Horizon
7,238 votes
7
— Good
69%
Godzilla x Kong: The New Empire
7,175 votes
7
— Good
69%
Barbarian
7,005 votes
7
— Good
73%
Kingdom of Heaven
6,672 votes
7
— Good
69%
Green Room
6,520 votes
7
— Good
69%
Nightmare Alley
6,367 votes
7
— Good
67%
Casper
5,636 votes
7
— Good
63%
Scooby-Doo
5,567 votes
7
— Good
66%
Scary Stories to Tell in the Dark
5,479 votes
7
— Good
78%
A Fistful of Dollars
5,207 votes
7
— Good
63%
The Little Mermaid
4,993 votes
7
— Good
71%
Frankenweenie
4,739 votes
7
— Good
72%
Brawl in Cell Block 99
4,717 votes
7
— Good
62%
Asteroid City
4,689 votes
7
— Good
72%
ParaNorman
4,643 votes
7
— Good
70%
Hellraiser
4,343 votes
7
— Good
74%
Dope
4,113 votes
7
— Good
62%
Shallow Hal
3,505 votes
7
— Good
59%
The Void
3,293 votes
7
— Good
77%
Enter the Dragon
3,238 votes
7
— Good
61%
The Haunted Mansion
2,574 votes
7
— Good
70%
The Dig
2,487 votes
7
— Good
68%
The Art of Self-Defense
2,401 votes
7
— Good
72%
Batman: Hush
2,396 votes
7
— Good
64%
Possessor Uncut
2,313 votes
7
— Good
72%
Enter the Void
2,134 votes
7
— Good
71%
Batman: Gotham by Gaslight
2,046 votes
7
— Good
72%
Superman/Batman: Apocalypse
1,743 votes
7
— Good
71%
Superman: Unbound
1,259 votes
7
— Good
67%
Green Lantern: Emerald Knights
1,246 votes
7
— Good
71%
Superman vs. The Elite
1,077 votes
7
— Good
69%
One Piece Film Red
783 votes
7
— Good
66%
Wendell & Wild
765 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup