Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Bianca Maria Pernambuco
0
Followers
1
Following
São Paulo
35
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
134
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
89%
Game of Thrones
134,390 votes
10
— Totally Ninja!
92%
Breaking Bad
100,524 votes
9
— Superb
85%
Stranger Things
54,936 votes
10
— Totally Ninja!
81%
How I Met Your Mother
42,525 votes
10
— Legen - wait for it - dary!
84%
Dexter
39,895 votes
8
— Great
91%
Chernobyl
27,318 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Boys
26,597 votes
9
— Superb
83%
Westworld
26,509 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Better Call Saul
26,246 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Modern Family
26,054 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Prison Break
23,428 votes
8
— Great
78%
Squid Game
20,794 votes
9
— Superb
77%
The 100
20,542 votes
8
— Great
78%
The Witcher
20,148 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Queen's Gambit
18,942 votes
9
— Superb
82%
Money Heist
17,832 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Dark
17,778 votes
7
— Good
80%
Lucifer
17,450 votes
10
— Totally Ninja!
77%
WandaVision
16,967 votes
9
— Superb
80%
Loki
16,513 votes
9
— Superb
85%
Shameless
15,047 votes
8
— Great
79%
Grey's Anatomy
15,041 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Last of Us
14,595 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Good Place
14,288 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Ozark
13,334 votes
9
— Superb
86%
Ted Lasso
12,703 votes
9
— Superb
83%
Orphan Black
12,520 votes
5
— Meh
79%
Wednesday
11,957 votes
9
— Superb
82%
Sense8
11,608 votes
8
— Great
82%
The Handmaid's Tale
11,354 votes
9
— Superb
76%
You
10,600 votes
10
— Totally Ninja!
73%
2 Broke Girls
9,195 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Glee
8,401 votes
10
— Totally Ninja!
79%
That '70s Show
8,095 votes
8
— Great
82%
Fallout
8,035 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Downton Abbey
7,874 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Gossip Girl
7,416 votes
7
— Good
83%
The Crown
7,407 votes
9
— Superb
77%
Revenge
7,157 votes
9
— Superb
82%
Outlander
7,098 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Following
6,890 votes
8
— Great
83%
Gilmore Girls
6,835 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Killing Eve
6,500 votes
9
— Superb
81%
Barry
6,364 votes
9
— Superb
74%
Chilling Adventures of Sabrina
6,326 votes
9
— Superb
81%
Silo
5,879 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Russian Doll
5,863 votes
9
— Superb
81%
Peacemaker
5,694 votes
8
— Great
77%
The White Lotus
5,522 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Bridgerton
5,354 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Magicians
5,273 votes
8
— Great
76%
See
4,981 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Marvelous Mrs. Maisel
4,973 votes
10
— Totally Ninja!
71%
The Last Man on Earth
4,526 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Raised by Wolves
4,522 votes
9
— Superb
79%
BEEF
4,388 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Maniac
4,306 votes
9
— Superb
76%
Gen V
4,285 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Rookie
4,011 votes
9
— Superb
80%
Forever
3,939 votes
8
— Great
1
2
3
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch