trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
billsman70
10
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
65
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
85%
True Detective
21,034 votes
8
— Great
84%
Hannibal
15,045 votes
9
— Superb
70%
13 Reasons Why
14,050 votes
9
— Superb
85%
Archer
11,434 votes
9
— Superb
83%
The Americans
8,905 votes
9
— Superb
86%
Fleabag
8,687 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Leftovers
7,745 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Big Little Lies
7,034 votes
9
— Superb
79%
Legion
6,948 votes
8
— Great
73%
The Strain
6,647 votes
8
— Great
80%
Cobra Kai
6,514 votes
9
— Superb
82%
Veep
4,660 votes
10
— Totally Ninja!
71%
The Last Man on Earth
4,443 votes
9
— Superb
80%
Ash vs Evil Dead
3,854 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Making a Murderer
3,824 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Girls
3,714 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Knick
2,870 votes
10
— Totally Ninja!
52%
Marvel's Inhumans
2,771 votes
7
— Good
91%
Planet Earth II
2,606 votes
8
— Great
83%
Better Off Ted
2,388 votes
9
— Superb
73%
Love
2,274 votes
9
— Superb
80%
You're the Worst
2,257 votes
10
— Totally Ninja!
77%
American Vandal
2,158 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Broad City
2,121 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Bloodline
2,090 votes
9
— Superb
80%
The Young Pope
2,039 votes
8
— Great
73%
Gilmore Girls: A Year in the Life
1,947 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Fresh Off the Boat
1,892 votes
9
— Superb
82%
Rectify
1,863 votes
8
— Great
74%
Top of the Lake
1,700 votes
7
— Good
72%
Swamp Thing
1,634 votes
2
— Terrible
75%
Vice Principals
1,423 votes
8
— Great
68%
Miracle Workers
1,256 votes
9
— Superb
80%
The Dark Crystal: Age of Resistance
1,194 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Girlboss
1,158 votes
8
— Great
78%
Catastrophe
1,077 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Midnight, Texas
1,076 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Escape at Dannemora
936 votes
9
— Superb
66%
Leaving Neverland
923 votes
8
— Great
63%
Friends from College
911 votes
8
— Great
70%
Channel Zero
886 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Gypsy
745 votes
7
— Good
60%
Ghosted
671 votes
8
— Great
82%
Review
598 votes
9
— Superb
72%
Blood Drive
580 votes
8
— Great
72%
A Very English Scandal
572 votes
9
— Superb
63%
Gunpowder
560 votes
7
— Good
75%
Red Oaks
514 votes
9
— Superb
75%
Trial & Error
489 votes
9
— Superb
72%
Casual
480 votes
9
— Superb
72%
Crashing
445 votes
9
— Superb
65%
Son of Zorn
379 votes
8
— Great
74%
Unsolved
374 votes
8
— Great
68%
Family Tree
254 votes
9
— Superb
66%
Here and Now
198 votes
7
— Good
80%
Sweet/Vicious
193 votes
9
— Superb
59%
The Mayor
152 votes
8
— Great
63%
Downward Dog
142 votes
9
— Superb
70%
National Treasure
109 votes
8
— Great
72%
Lorena
98 votes
9
— Superb
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup