trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
BizarreBehavior
16
followers
Omicron Persei 8
32
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
70
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
87%
Fight Club
49,265 votes
6
— Fair
85%
Star Wars
41,685 votes
8
— Great
83%
The Prestige
29,133 votes
7
— Good
83%
Good Will Hunting
21,219 votes
9
— Superb
83%
Guardians of the Galaxy
96,237 votes
8
— Great
82%
Toy Story
36,443 votes
7
— Good
82%
The Truman Show
28,484 votes
7
— Good
81%
The Avengers
65,188 votes
9
— Superb
81%
Joker
46,674 votes
8
— Great
81%
Iron Man
53,772 votes
9
— Superb
79%
Captain America: Civil War
55,811 votes
8
— Great
79%
Captain America: The Winter Soldier
44,111 votes
8
— Great
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,122 votes
9
— Superb
78%
Toy Story 2
25,200 votes
7
— Good
78%
Predator
13,825 votes
5
— Meh
78%
Star Wars: The Force Awakens
50,673 votes
8
— Great
78%
Doctor Strange
65,693 votes
8
— Great
77%
Searching
10,377 votes
7
— Good
76%
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
29,175 votes
9
— Superb
76%
Blow
5,373 votes
9
— Superb
76%
The Terminal
12,618 votes
9
— Superb
76%
Black Panther
46,231 votes
8
— Great
76%
Spider-Man: Homecoming
52,550 votes
7
— Good
76%
28 Days Later
14,044 votes
6
— Fair
75%
I, Tonya
10,980 votes
9
— Superb
75%
Avengers: Age of Ultron
46,950 votes
8
— Great
75%
The Founder
14,401 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Halloween
8,929 votes
4
— Poor
74%
Ant-Man
44,379 votes
8
— Great
74%
Captain America: The First Avenger
40,979 votes
9
— Superb
74%
Fubar II
79 votes
6
— Fair
73%
Iron Man 3
40,115 votes
9
— Superb
73%
Sucker Free City
11 votes
7
— Good
73%
The Dirt
2,241 votes
9
— Superb
73%
Iron Man 2
40,206 votes
9
— Superb
73%
Blade
13,517 votes
7
— Good
72%
Shazam!
24,287 votes
9
— Superb
72%
Star Wars: The Last Jedi
34,027 votes
8
— Great
72%
Thor
39,279 votes
9
— Superb
71%
Captain Marvel
35,186 votes
9
— Superb
71%
Notorious
1,148 votes
9
— Superb
71%
Pokémon Detective Pikachu
15,519 votes
8
— Great
70%
Solo: A Star Wars Story
22,131 votes
9
— Superb
70%
Prometheus
24,309 votes
8
— Great
70%
White Boy Rick
2,967 votes
6
— Fair
70%
Us
15,357 votes
2
— Terrible
70%
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones
28,509 votes
8
— Great
70%
Tales from the Hood
367 votes
5
— Meh
69%
Happy Death Day
11,689 votes
7
— Good
69%
Thor: The Dark World
35,737 votes
8
— Great
69%
Burn After Reading
7,052 votes
8
— Great
69%
Stuber
4,909 votes
6
— Fair
69%
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace
31,668 votes
9
— Superb
69%
London Has Fallen
17,514 votes
8
— Great
69%
Olympus Has Fallen
12,095 votes
8
— Great
68%
Welcome to Marwen
1,899 votes
7
— Good
67%
Alien: Covenant
24,616 votes
8
— Great
67%
Happy Death Day 2U
6,110 votes
7
— Good
67%
Halloween II
3,260 votes
4
— Poor
66%
Star Wars: The Rise of Skywalker
23,058 votes
9
— Superb
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup