trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Bobby Revell
4
followers
Pass Christian, Mississippi
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
196
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
85%
Interstellar
72,068 votes
9
— Superb
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,112 votes
7
— Good
79%
Captain America: Civil War
55,797 votes
8
— Great
81%
The Martian
51,519 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Wolf of Wall Street
48,981 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Thor: Ragnarok
48,812 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Mad Max: Fury Road
45,900 votes
9
— Superb
73%
Jumanji: Welcome to the Jungle
34,240 votes
9
— Superb
76%
Spider-Man: Far From Home
33,104 votes
8
— Great
70%
Venom
33,680 votes
7
— Good
77%
Blade Runner 2049
31,841 votes
2
— Terrible
77%
Ex Machina
30,580 votes
8
— Great
72%
Aquaman
31,491 votes
8
— Great
75%
Dunkirk
30,314 votes
9
— Superb
66%
Justice League
31,564 votes
7
— Good
81%
Kill Bill: Vol. 1
27,603 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Batman
26,137 votes
6
— Fair
82%
Top Gun: Maverick
24,830 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Bourne Identity
22,313 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Mission: Impossible - Fallout
22,293 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Alita: Battle Angel
21,702 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Equalizer
21,174 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Reservoir Dogs
20,274 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Kill Bill: Vol. 2
20,388 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Doctor Strange in the Multiverse of Madness
21,358 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Annihilation
20,984 votes
5
— Meh
77%
Taken
18,515 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Baywatch
19,975 votes
7
— Good
71%
Atomic Blonde
18,414 votes
1
— Weak Sauce :(
65%
Eternals
19,050 votes
9
— Superb
70%
Glass
17,864 votes
2
— Terrible
74%
Unbreakable
16,539 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Equalizer 2
16,404 votes
7
— Good
65%
The Dark Tower
16,628 votes
5
— Meh
77%
Wind River
14,643 votes
7
— Good
69%
It Chapter Two
15,420 votes
7
— Good
63%
Ad Astra
15,549 votes
5
— Meh
72%
The Menu
14,312 votes
9
— Superb
67%
Bright
14,651 votes
8
— Great
73%
A Quiet Place Part II
13,678 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Midsommar
13,531 votes
10
— Totally Ninja!
69%
The Tomorrow War
13,393 votes
8
— Great
73%
Prey
12,614 votes
10
— Totally Ninja!
62%
Jurassic World Dominion
13,211 votes
8
— Great
67%
The Purge: Election Year
11,929 votes
10
— Totally Ninja!
63%
Mortal Kombat
12,106 votes
9
— Superb
70%
The Commuter
11,030 votes
5
— Meh
66%
Taken 2
11,112 votes
10
— Totally Ninja!
67%
It Follows
10,991 votes
7
— Good
67%
mother!
10,964 votes
10
— Totally Ninja!
61%
Downsizing
11,459 votes
2
— Terrible
74%
Doctor Sleep
10,284 votes
8
— Great
78%
Training Day
9,975 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Molly's Game
9,809 votes
10
— Totally Ninja!
61%
F9
10,824 votes
10
— Totally Ninja!
68%
The Purge: Anarchy
10,047 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Den of Thieves
9,580 votes
7
— Good
69%
American Assassin
9,668 votes
3
— Bad
69%
Greenland
9,623 votes
8
— Great
71%
A Simple Favor
9,454 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
3
4
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup